Lifestyle

Spektakularne ujęcia z powietrza – kiedy warto zdecydować się na filmowanie dronem?

Opublikowano: 6 czerwca 2020 o 11:00   /   przez   /   komentarze (0)

Korzystanie z dronów w przemyśle filmowym staje się coraz popularniejszym zjawiskiem – zarówno jeśli chodzi o produkcje amatorskie, jak i te bardziej zaawansowane pod względem technicznym. W jakich przypadkach warto postawić na wykorzystanie drona?

Kadry z „lotu ptaka”

Standardowe filmowanie dronem sprawdzi się w większości produkcji filmowych, w których istotna jest sama przestrzeń. Ujęcia z powietrza nadadzą nie tylko rozmachu, ale i z pewnością uatrakcyjnią odczucia wizualne danej produkcji. Drony świetnie odnajdują się szczególnie w środowisku naturalnym (filmując obszerne krajobrazy), ale także i w dużych pomieszczeniach zamkniętych (jak fabryki, hale przemysłowe czy opuszczone budynki).

Na taki rodzaj usług można postawić także i w przypadku realizacji spotów reklamowych, teledysków, filmów wizerunkowych czy promocyjnych. Jeśli zależy nam na zapierających dech kadrach, to filmowanie dronem jest obecnie jedną z ciekawszych alternatyw. Warto też wspomnieć, iż wiele firm oferuje również wykwalifikowanych operatorów, którzy zadbają o jakościowe ujęcia z powietrza.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

dwanaście + 20 =