Polecamy

Aranżacja mieszkania na poddaszu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Niezagospodarowane piętro w domu kusi wizją dodatkowej przestrzeni. Dodatkowy metraż może posłużyć za drugą kuchnię, łazienkę, być garderobą w której przechowamy stroje i buty, albo całkowicie samodzielnym i niezależnym mieszkaniem. Prace remontowe przed ich rozpoczęciem warto jednak poprzedzić projektem stworzonym przez specjalistę.

Po co projekt poddasza?

Zaprojektowanie piętra w skosach, tak by służyło swoją powierzchnią jest trudniejszym zadaniem od standardowej aranżacji parteru. W przypadku adaptacji strychu lub nieużytkowego poddasza musimy zwracać uwagę na ścianę nośną domu, wysokości ścianek kolankowych, obecność kominów oraz najbardziej istotne piony kanalizacyjne. Warto przyjrzeć się również konstrukcji dachu oraz-w przypadku starszych domów-kwestii stropu, od której będzie zależała wysokość podłogi oraz użyty do jej zrobienia materiał. By uniknąć natomiast błędów w aranżacji pomieszczeń na poddaszu warto zasięgnąć rady specjalisty.

 Dlaczego warto skorzystać z usług projektanta wnętrz, adaptując poddasze?

Rolą projektanta wnętrz jest praktyczne, ale i stylowe zaaranżowanie pomieszczeń i mieszkań, by spełniały przypisane sobie funkcje w sposób komfortowy i jednocześnie cieszący oko. Dobry specjalista od wnętrz fachowo oceni potencjał ukryty w skosach, belkach tworząc dla nas klimatyczne mieszkanie. Usługi związane z aranżacją są dostępne w każdym mieście wojewódzkim. Jeśli jesteśmy mieszkańcami małopolski i chcemy by aranżacją naszego poddasza zajął się projektant wnętrz Kraków będzie miastem, w którym znajdziemy takie usługi specjalistyczne. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Możliwe leki na COVID-19
Od początku pandemii koronawirusa badacze na całym świecie poszukują leków wspomagających zwalczanie infekcji, by uratować życie jak największej liczby chorych. […]
Dlaczego warto się zdecydować na złomowanie auta?
Dlaczego warto się zdecydować na złomowanie auta?
Jak już wiesz, przemysł samochodowy został na spadek w ciągu ostatnich kilku lat i nie wydaje się, że rzeczy mają […]
W jaki sposób można stworzyć własną aplikację lojalnościową?
W jaki sposób można stworzyć własną aplikację lojalnościową?
Z korzyści, jakie niosą aplikacje lojalnościowe, korzystają sieciówki odzieżowe, sklepy spożywcze, jak również niewielkie sklepiki prowadzone przez prywatnych właścicieli. To […]
Ostatnie wpisy