Lifestyle

Kolorowa moda codzienna – najnowsze trendy

Opublikowano: 14 grudnia 2019 o 11:16   /   przez   /   komentarze (0)

Każdy kolejny sezon to nowe trendy, które widzimy nie tylko na tygodniach mody w Mediolanie, Paryżu czy Londynie, ale też na naszych ulicach. Obowiązuje moda na streetwear, ale też nie brakuje innych ciekawych inspiracji, jak choćby power dressing, który powrócił po wielu latach zapomnienia w nowym świeżym stylu.

Kolor rządzi!

Dzisiejsza moda to mieszanka wielu stylów i trendów. Damski garnitur w mocnym kolorze? Kolorowe skarpetki w mopsy do męskiego garnituru? Dlaczego nie?! Sztywne zasady dress code ulegają złagodzeniu, a codzienna moda już niemal nie podlega żadnym regułom. To dobra wiadomość dla miłośników kolorów, oryginalnych wzorów i nietypowych krojów! Śmiało można wybierać ubrania i dodatki w soczystych barwach, choć oczywiście mięta, lilaróż i inne pastelowe odcienie również są miło widziane.

Zabawa modą 

Jak wiadomo moda od zawsze odzwierciedla aktualną rzeczywistość kulturową, a dziś świat jest tak różnorodny, że moda nie może być inna! Dlatego obecnie, jak nigdy wcześniej, nawet w epoce dzieci kwiatów, można wyrażać swoje upodobania, gusta i zwyczajnie bawić się modą niemal bez ograniczeń. Sklep ze skarpetkami, który oferuje parę skarpetek nie do pary, dobrze definiuje dzisiejsze podejście do ubioru.

Obserwując aktualne trendy, które promują projektanci, celebryci czy influencerzy można łatwo zauważyć, że wszyscy oni łamią zasady świetnie się przy tym bawiąc! Choćby teraz, mimo zimowej pory, królują cętki, kolorowe kwiaty, tropikalne wzory i inne oryginalne printy. Obecnie można bez wyrzutu sięgać nie tylko po słodkie Skittlesy, ale też po kolory w codziennych stylizacjach!

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

2 × jeden =