Polecamy

Koncentrator tlenu – co warto o nim wiedzieć?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak działa?

Koncentrator tlenu to urządzenie, które oddziela i przechowuje tlen, który pochodzi z powietrza. Innymi słowy, jest to urządzenie, które pozwala uzyskać czyste powietrze z wyższym stężeniem tlenu, bez konieczności udawania się do szpitala, aby go uzyskać.

Może być używane przez osoby, które mają problemy z płucami i potrzebują dodatkowego tlenu, aby normalnie oddychać. Jeśli nie jesteś pewien, czy ten produkt jest dla Ciebie odpowiedni, czytaj dalej i dowiedz się o nim więcej.

Co to za urządzenie?

Koncentratory tlenu to niewielkie urządzenia, które mogą być używane w domu przez osoby, które potrzebują dodatkowego tlenu, aby normalnie oddychać. Dzięki nim pacjenci otrzymują bardziej skoncentrowane powietrze, w którym znajduje się więcej tlenu niż to, co mogą uzyskać z samego oddychania powietrzem. Innymi słowy, jeśli masz problemy z płucami i potrzebujesz więcej tlenu niż normalni ludzie, to koncentrator tlenu może być właśnie tym, czego potrzebujesz.

Urządzenia te są najczęściej stosowane przez osoby cierpiące na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP), mukowiscydozę lub niewydolność serca, które mają trudności z oddychaniem lub nawet przestają oddychać na krótki czas podczas ćwiczeń lub wykonywania innych czynności wymagających wysiłku fizycznego, takich jak długie spacery lub wchodzenie po schodach.

Jeżeli potrzebujesz skorzystać z takiego specjalistycznego sprzętu, to wypożyczalnia koncentratorów tlenu Warszawa, jest miastem, w którym to zrealizujesz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Z jakich maszyn może składać się linia produkcyjna?
Z jakich maszyn może składać się linia produkcyjna?
Linia produkcyjna to proces produkcyjny, w którym części przemieszczają się od stacji do stacji. Dzięki temu każdy pracownik może skupić […]
Jakie są najbardziej uniwersalne buty dla dziewczyny?
Jakie są najbardziej uniwersalne buty dla dziewczyny?
Istnieje wiele różnych rodzajów butów tam, więc może być trudno zdecydować, które z nich twoja córka powinna mieć. Chcesz, aby […]
W jaki sposób dbać o stawy?
W jaki sposób dbać o stawy?
Suplementy są częścią zdrowego stylu życia i mogą pomóc w utrzymaniu zdrowych stawów, kości i mięśni. Chociaż suplementy nie mogą […]
Ostatnie wpisy