Polecamy

Koncentrator tlenu – co warto o nim wiedzieć?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak działa?

Koncentrator tlenu to urządzenie, które oddziela i przechowuje tlen, który pochodzi z powietrza. Innymi słowy, jest to urządzenie, które pozwala uzyskać czyste powietrze z wyższym stężeniem tlenu, bez konieczności udawania się do szpitala, aby go uzyskać.

Może być używane przez osoby, które mają problemy z płucami i potrzebują dodatkowego tlenu, aby normalnie oddychać. Jeśli nie jesteś pewien, czy ten produkt jest dla Ciebie odpowiedni, czytaj dalej i dowiedz się o nim więcej.

Co to za urządzenie?

Koncentratory tlenu to niewielkie urządzenia, które mogą być używane w domu przez osoby, które potrzebują dodatkowego tlenu, aby normalnie oddychać. Dzięki nim pacjenci otrzymują bardziej skoncentrowane powietrze, w którym znajduje się więcej tlenu niż to, co mogą uzyskać z samego oddychania powietrzem. Innymi słowy, jeśli masz problemy z płucami i potrzebujesz więcej tlenu niż normalni ludzie, to koncentrator tlenu może być właśnie tym, czego potrzebujesz.

Urządzenia te są najczęściej stosowane przez osoby cierpiące na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP), mukowiscydozę lub niewydolność serca, które mają trudności z oddychaniem lub nawet przestają oddychać na krótki czas podczas ćwiczeń lub wykonywania innych czynności wymagających wysiłku fizycznego, takich jak długie spacery lub wchodzenie po schodach.

Jeżeli potrzebujesz skorzystać z takiego specjalistycznego sprzętu, to wypożyczalnia koncentratorów tlenu Warszawa, jest miastem, w którym to zrealizujesz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Namiot eventowy – wynająć czy kupić?
Namiot eventowy – wynająć czy kupić?
Namiot eventowy to tymczasowa struktura, która jest używana do różnego rodzaju wydarzeń. Może być używany do imprez plenerowych, funkcji korporacyjnych, […]
Czy malowanie może pomóc ze stresem?
Czy malowanie może pomóc ze stresem?
Malowanie to idealny sposób na kreatywne spędzenie wolnego czasu. Jest niezwykle relaksujące, pozwala uciec od myśli dnia codziennego, a dodatkowo […]
Gadżety dla noworodka – co ułatwi życie świeżo upieczonym rodzicom?
Młodzi rodzice z pewnością zastanawiają się w jakie niezbędne produkty i gadżety powinni się zaopatrzyć. Dobrze przygotowana wyprawka dla dziecka […]
Ostatnie wpisy