Przedsiębiorczość i gospodarka

Jakie elementy zaplanować przy organizowaniu szkolenia?

Opublikowano: 9 maja 2019 o 06:26   /   przez   /   komentarze (0)

Przy organizacji szkolenia należy pamiętać o kilku kwestiach które sprawią, że całość będzie lepiej odbierana przez zgromadzonych. Po pierwsze trzeba zadbać o wynajem sali oraz jej prawidłowe nagłośnienie. Rozmiar pomieszczenia powinien być zależny od liczby gości. Jeżeli nie planujemy organizacji eventu na więcej niż 100 osób – nie musimy wynajmować zbyt wielkiej hali. W takim budynku akustyka będzie zdecydowanie gorsza. Dobra słyszalność to kolejna rzecz, na którą musimy zwrócić uwagę.

Przed startem konferencji najlepiej osobiście dopilnować, czy wszystkie mikrofony są prawidłowo podłączone. Zapewne częścią szkolenia będą też prezentacje multimedialne. W celu ich wyświetlania potrzebny będzie rzutnik, który przenosi obraz z komputera na ekran. Przyda się też pilot zdalnie sterujący na bluetooth, za pomocą którego operator może przełączać kolejne slajdy. 

Wyżywienie i odpoczynek

Całodzienne konferencje wymagają tego, by zamówić uczestnikom catering dla firm Przeźmierowo oferuje kilka przedsiębiorstw, które się tym zajmują. Jedzenie może być serwowane w trakcie przerwy obiadowej oraz kilku innych krótszych przerw. Serwowanie także zimnych przekąsek i napojów jest bardzo wskazane. Pamiętajmy również, by zapewnić wszystkim dostęp do świeżej wody butelkowanej. Na http://tigabistro.pl/catering/tarnowo-podgorne/ można sprawdzić przykładową ofertę.

Kilkugodzinny udział w konferencji nieodłącznie wiąże się ze zmęczeniem. Z tego powodu warto zagwarantować gościom też możliwość odpoczynku. Poza salą można ustawić sofy, na których chętni będą mogli usiąść i przez chwilę zaznać relaksu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

12 − siedem =