Polecamy

Hulajnoga elektryczna – na co zwracać uwagę?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Hulajnogi miejskie dzielą się na te tradycyjne i elektryczne.

Hulajnogi elektryczne stają się coraz bardziej popularne. Dziś można je zobaczyć wszędzie. Powód tego jest prosty: są zabawne do jazdy, szybkie i tanie!

Ale zanim wskoczysz na hulajnogę i wyjedziesz na ulice, jest kilka rzeczy, które musisz wiedzieć.

Żywotność baterii 

Jest ważną rzeczą do rozważenia przy zakupie skutera elektrycznego. Musisz upewnić się, że bateria będzie trwać wystarczająco długo, aby dostać się z punktu A do punktu B. Dobrym sposobem na to jest sprawdzenie średniego zasięgu na ładowanie dla każdego modelu, który rozważa zakup, lub zapytać o doświadczenia innych ludzi z ich wykorzystaniem w Twojej okolicy. Jeśli masz dostęp do transportu publicznego, to nie będzie to tak duży problem, ale jeśli nie, to może być coś, co warto rozważyć przed dokonaniem zakupu.

Najlepszym sposobem na uniknięcie tego problemu jest wybór dobrej marki, która oferuje akumulatory o dużej mocy i długich cyklach pracy. Baterie renomowanych marek mogą wytrzymać do 500 lub więcej cykli przed koniecznością wymiany!

Prędkość

Kolejną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę jest prędkość wybranego modelu. Niektóre modele mogą osiągnąć prędkość do 40 km/h, podczas gdy inne są ograniczone do 20 km/h.

Wielkość kół

Po trzecie, sprawdź rozmiar kół, jeśli to możliwe, ponieważ może to wpłynąć na to, jak łatwo jest jeździć po niektórych rodzajach lub terenu, takich jak piasek lub trawa. Mniejsze koło da lepszą przyczepność na tych powierzchniach i ułatwi kontrolę prędkości/kierunku itp.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Codzienne stosowanie erytrolu – czy jest opłacalne?
Codzienne stosowanie erytrolu – czy jest opłacalne?
Cukier w tradycyjnej formie jest stosowany przez wszystkich na co dzień. Każdy używa go do słodzenia kawy czy herbaty. Ponadto […]
Gdzie jest najlepszy wybór kosmetyków?
Gdzie jest najlepszy wybór kosmetyków?
Hurtownie kosmetyczne to najlepsze miejsce, aby znaleźć duży wybór kosmetyków. Firmy te mogą zaoferować Ci szeroki wybór produktów w cenach […]
Gdzie w mieszkaniu wygospodarować miejsce na toaletkę?
Gdzie w mieszkaniu wygospodarować miejsce na toaletkę?
Wygląd jest niezwykle istotny, chociażby dlatego, że atrakcyjna aparycja dodaje pewności siebie. Trzeba więc systematycznie dbać o to, aby się […]
Ostatnie wpisy