Ogród i dom

Pralki z funkcjami smart

Opublikowano: 4 stycznia 2018 o 14:06   /   przez   /   komentarze (0)

Obecny rozwój technologii obejmuje nie tylko elektronikę, lecz dotyczy coraz częściej także sprzętów gospodarstwa domowego, takich jak chociażby urządzenia AGD i RTV (sprawdź ofertę AGD i RTV powystawowego) . Świetnym tego przykładem są chociażby pralki. Są one wyposażane w coraz to nowsze rozwiązania techniczne, co sprawia, że korzystanie z nich jest dużo łatwiejsze niż dawniej.

Jedną z największych innowacji w świecie pralek jest zastosowanie w nich funkcji Smart. Na czym ona polega?

Kto z nas nie chciałby mieć możliwości zdalnego sterowania pralką? Mówiąc ogólnikowo, właśnie to umożliwia nam funkcja Smart. Cały proces opiera się o zastosowanie Internetu, w związku z czym, aby skorzystać z funkcji Smart, pralka musi mieć nieprzerwany dostęp do sieci Wi-Fi.

Oprócz dostępu do Internetu, będziesz potrzebował także dedykowanej aplikacji. Po jej zainstalowaniu na smartphonie lub tablecie możesz sterować swoją pralką z dowolnego miejsca. Możesz włączać lub wyłączać pranie oraz wybierać odpowiednie tryby pracy urządzenia.
W jakich sytuacjach możliwość zdalnego sterowania pralką okazuje się szczególnie przydatna? Funkcję Smart cenią sobie głównie osoby prowadzące szybki tryb życia. Niektórzy, aby oszczędzić czas, wkładają do pralki brudne ubrania z rana, kiedy wychodzą do szkoły lub pracy. Potem włączają oni pralką zdalnie – w dowolnym momencie dnia. Dzięki temu, po powrocie do domu pranie jest czyste i gotowe do wywieszenia.

Rynek jest bogaty w modele pralek z funkcją Smart. Prym w automatyzacji i unowocześnianiu swoich sprzętów wiodą przede wszystkim marki takie jak Samsung oraz LG. Zapoznaj się z ofertą popularnych sklepów AGD i RTV, które często w swoje ofercie mają także pralki powystawowe w niższych cenach. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

3 × 4 =