Lifestyle

Zabawa przebierana – o jakich szczegółach nie należy zapominać?

Opublikowano: 22 czerwca 2021 o 10:30   /   przez   /   komentarze (0)

Każdy z nas kiedyś marzył o tym, by choć na chwilę stać się kimś zupełnie innym. Niekiedy te i podobne nietypowe marzenia zostają realizowane jednorazowo, a czasami przekształcają się w pełnoprawny zawód lub pomysł na siebie, np. w przypadku tzw. drag queen. W przebieraniu się za kogoś najbardziej liczą się najmniejsze detale. Dowiedz się, o jakich szczegółach należy pamiętać w zabawie przebieranej, by uzyskać jak najlepszy efekt.

Od stóp do głów, czyli niezbędnik do przebieranek

Wyliczankę elementów dotyczących przebierania się zacznijmy od samej góry, a więc od włosów. W dzisiejszych czasach upodabnianie się do znanych osób czy celebrytów jest dziecinnie proste dzięki perukom, których szeroką ofertę oferuje wiele zakładów fryzjerskich czy specjalnych sklepów. Na rynku dostępne są m.in. peruki syntetyczne imitujące każdy rodzaj i typ uczesania, peruki naturalne z prawdziwego włosia lub choćby doczepiane kucyki. Ich różnorodność dosłownie przeraża. Więcej informacji na temat peruk i ich cen można znaleźć np. na stronie internetowej https://hairlux.pl/peruki-syntetyczne/z-grzywka.

Po włosach czas na resztę głowy, czyli twarz. Odpowiedni makijaż pozwala dosłownie zmienić się w inną osobę i po spojrzeniu w lustro widzieć całkiem kogoś innego. Przy czym istotną kwestią jest poleganie na profesjonalnych produktach, które pomagają uzyskać rezultat jak zbliżony do oryginału. Warto posiadać uzdolnienia z dziedziny kosmetologii lub mieć znajomą zajmującą się podobnymi usługami.

Na koniec, trzeba stroju, będącego niejako dopełnieniem całej kreacji. Nie wystarczy jednak polegać na doborze sukienek czy bluzek – szczegóły mają ogromne znaczenie. Dodatki w postaci kolczyków, klamerek na butach czy pasków podkreślających sylwetkę są często o wiele ważniejsze niż reszta ubioru, ponieważ sprawiają wrażenie autentyczności oraz wiarygodności i maskują ewentualnie niedoskonałości.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

osiemnaście − cztery =