Polecamy

Odzież damska xxl – jak ukryć niedoskonałości ?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Puszystym kobietom nie jest łatwo znaleźć dla siebie odzież damską w dużym rozmiarze . Potrzebują bowiem rozmiaru odzieży, którą wiele sieciówek po prostu nie produkuje. Dlatego bardzo często zakupy dla osoby puszystej to koszmar, przed którym ucieka. Jednak zupełnie niesłusznie. Istnieje bowiem wiele sposobów, by ukryć niedoskonałości swojej sylwetki, nawet, gdy jest ona w rozmiarze XXL.

Jak ukryć niedoskonałości odzieży damskiej w rozmiarze XXL?

Każda próba ukrycia niedoskonałości sylwetki pań w rozmiarze XXL musi być dokonywana ostrożnie. Czasem nieprzemyślane próby kończą się katastrofą. Warto zwrócić uwagę na detale, choćby taki drobiazg jak paski przy sukience czy spodniach. Puszyste panie uważają, że powinien być jak najcieńszy, bo tylko wtedy jest mniej widoczna tusza, tymczasem cienkie paski w talii czy w butach po prostu wrzynają się w ciało i tworzą dodatkowe zupełnie niepotrzebne fałdki.

Można to najlepiej zaobserwować przy butach, gdzie pani w rozmiarze XXL koniecznie chce nosić na nogach buty z wąskimi paseczkami. Tymczasem szersze paski „ściągają” wzrok na siebie i doskonale tuszują niedostatki sylwetki.

W ukrywaniu niedoskonałości odzieży w rozmiarze XXL najlepszą rolę pełnią wszelkie zaszewki kształtujące sylwetkę. To one upinają każdą część odzieży na ciele. Suknia z zaszewkami w biuście, na biodrach, czy dodatkowymi, już tylko estetycznymi w talii idealnie ułoży tkaninę we wszystkich newralgicznych miejscach. Zakryje każdą fałdkę i z nadmiaru tkaniny uczyni najlepsze walory sylwetki.

Artykuł napisany we współpracy ze sklepem internetowym Moda Size Plus, gdzie znajdziesz aktualnie w ofercie kurtki zimowe xxl w okazyjnych cenach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zrobić żel antybakteryjny?
Panująca obecnie pandemia koronawirusa spowodowała, że ludzie zaczęli masowo korzystać z żeli antybakteryjnych. Są to specjalne produkty służące do dezynfekowania […]
Kurorty i spa w górach
Wyjazd w góry to doskonały pomysł na relaks. Wiele osób w tym celu decyduje się na Zakopane. Z całą pewnością […]
Nauka języka obcego online – czy jest to możliwe?
Nauka języka obcego online – czy jest to możliwe?
Nauka języka obcego online to świetny sposób na rozpoczęcie swojej podróży językowej. Może to być trudne na początku, ale tak […]
Ostatnie wpisy