Ogród i dom

Najciekawsze akcesoria dla kota

Opublikowano: 25 sierpnia 2020 o 12:08   /   przez   /   komentarze (0)

W opiece nad kotami niezbędne jest nie tylko regularne podawanie im wartościowego pożywienia, ale również zagwarantowanie optymalnego komfortu. W tym celu warto zaopatrzyć się w szereg użytecznych i niezwykle pomysłowych akcesoriów. Godne polecenia jest m.in. drewniane legowisko dla kota wyposażone w miękki materac, które wprost idealnie nadaje się do codziennego wypoczynku.

Kilka propozycji, które z pewnością zainteresują właścicieli czworonogów

Podstawowymi akcesoriami przeznaczonymi stricte dla kotów są oczywiście kuwety, miski na karmę i wodę, obroże oraz transportery. Oprócz tego należy jednak koniecznie zakupić szereg nieco mniej popularnych produktów, które w znacznym stopniu umilą zwierzakowi przebywanie w czterech ścianach.

Mowa tutaj choćby o modułowym mostku drewnianym posiadającym długość co najmniej 1 m. Jest to specjalna konstrukcja szczebelkowa, którą montuje się do ściany równolegle, ewentualnie asymetrycznie. Pełni ona rolę legowiska, a poza tym może być z powodzeniem wykorzystywana przez czworonoga jako miejsce do zabawy czy punkt obserwacyjny. Wytrzymały i wyjątkowo atrakcyjny wizualnie mostek kupimy na https://verticat.pl/kategoria-produktu/mostki/

Drugim wartościowym elementem jest mata grzewcza o działaniu termoizolacyjnym. Dzięki niej zapewnimy kotu ciepłe miejsce do wylegiwania się w pomieszczeniach chłodnych i wyłożonych bardzo twardą nawierzchnią. Jest to również znakomity wybór w przypadku zwierząt starszych, schorowanych i będących w ciąży. Pozostałe ciekawe akcesoria to m.in.: wędka z piórkiem, siatka na okno i balkon (chroni przed wypadnięciem), drapak w formie wygiętej deski oraz tunel z przeszkodami.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

dwa × cztery =