Ogród i dom

Rodzaje basenów i na który z nich warto się zdecydować

Opublikowano: 7 października 2022 o 10:25   /   przez   /   komentarze (0)

Istnieje wiele rodzajów basenów dostępnych na rynku dzisiaj, a każdy z nich ma swój własny zestaw korzyści i wad. Aby ułatwić Ci sprawę, oto lista niektórych wspólnych typów basenów:

Baseny wkopane

Jest to najbardziej popularny typ basenów. Baseny wkopane są zainstalowane w ziemi i są stałe struktury, które mogą być używane przez cały rok. Są bardzo trwałe i solidne, co czyni je idealnymi dla rodzin z dziećmi, jak również tych, którzy mają zwierzęta domowe lub inne. Baseny wkopane są również zazwyczaj większe niż modele naziemne, co oznacza więcej miejsca do pływania!

Baseny naziemne

Baseny naziemne są wykonane z winylu lub aluminium i wyglądają jak duże nadmuchiwane baseny. Chociaż mogą być przenośne, te rodzaje basenów nie trwają tak długo, jak modele wkopane w ziemię, ponieważ nie są one przeznaczone do pobytu w jednym miejscu na stałe. Nadziemne baseny są zazwyczaj tańsze niż te wkopane. Jeśli planujesz przenieść domy często lub jeśli nie masz dużo miejsca dostępnego dla stałej struktury, a następnie nad ziemią basen może być właśnie dla Ciebie!

Baseny wewnętrzne

Baseny wewnętrzne są zazwyczaj mniejsze niż ich zewnętrzne odpowiedniki. Są one również wykonane z tych samych materiałów co modele naziemne i wkopane , ale mają tendencję do bycia droższymi, ponieważ muszą być wykonane wodoodporne. Jeśli masz małe podwórko lub nie ma wystarczająco dużo czasu, aby utrzymać odkryty basen, to kryty model wewnętrzny może być właśnie dla Ciebie!

 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

3 + 20 =