Technika i motoryzacja

Monitoring podstawą ochrony mienia firmy

Opublikowano: 16 listopada 2020 o 11:51   /   przez   /   komentarze (0)

Uszkodzenie mienia firmy, niezależnie od tego czy będzie miało miejsce na skutek celowego działania czy też będzie skutkiem nieszczęśliwego splotu okoliczności, to zawsze problem. W skrajnych przypadkach może być przyczyną utraty wiarygodności i dobrego imienia firmy. Stąd coraz więcej firm decyduje się na wdrażanie rozwiązań pozwalających zminimalizować to ryzyko. Jednym z nich jest montaż monitoringu.

Dlaczego monitoring jest lepszy niż ochrona fizyczna?

System monitoringu jest znacznie skuteczniejszy, czy też wydajniejszy, niż patrole ochrony. Instalacja kamer, zarówno przy wjeździe jak i na terenie zakładu, pozwala na bieżąco monitorować sytuację na dużym obszarze i w razie potrzeby podjąć interwencję. Co ważne, nagrania to najlepszy dowód pozwalający na bezsprzeczne ustalenie sprawców czy udowodnienie winy. Stąd też warto jest postawić na system dobrej jakości.

Zabezpieczenie własności firmy i jej klientów

Coraz popularniejsze jest montowanie kamer nie tylko przez wzgląd na bezpieczeństwo własne, ale też partnerów biznesowych. Niejednokrotnie czynnik ten zaważyć może nawet na decyzji o podjęciu współpracy. Fakt, że firma Rohlig w Tychach posiada nowoczesny monitoring sprawia, że współpracujące z nią podmioty, mogą liczyć na naprawdę profesjonalną obsługę. Obecność kamer podnosi nie tylko wydajność, ale i profesjonalizm osób przebywających na terenie firmy. Świadomość, że wszystko jest nagrywane zniechęca osoby przebywające na terenie firmy do podejmowania działań ryzykownych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

dziesięć − siedem =