Ogród i dom

Modne dodatki do każdego domu i ogrodu

Opublikowano: 15 listopada 2018 o 12:28   /   przez   /   komentarze (0)

Dom powinien kojarzyć się z ciepłem, miłą atmosferą i miejscem, gdzie odpoczywa się od stresów dnia codziennego. Jednocześnie chciałoby się, żeby był wyposażony w modne dodatki, uatrakcyjniające jego wygląd. Jak osiągnąć taki efekt?

Ogród lub taras

Jeśli przy domu mamy kawałek ogrodu albo tarasu, można na nim stworzyć naprawdę przytulny kąt, w którym chętnie będziemy spędzać wolny czas podczas pogodnych dni. Jest to możliwe do osiągnięcia nawet, jeśli mieszkamy w bloku i mamy do dyspozycji tylko mały balkon. Aby na balkonie lub tarasie stworzyć sobie wrażenie bliskości natury, coraz więcej osób kładzie na jego powierzchni sztuczną trawę. Jest ona nie tylko miła dla oka, ale również przyjemna w dotyku. Sztuczna trawa wcale nie musi być aż tak sztuczna. Przy zainwestowaniu w nieco droższy model można uzyskać naprawdę zaskakujący efekt. Droższe trawy są tak przyjemne w dotyku, że chodząc boso ma się wrażenie, że to naturalny trawnik w przydomowym ogródku.

Salon

Kiedy przychodzą chłodniejsze dni i musimy przenieść się z odpoczywaniem w cztery kąty, wtedy warto zadbać o miłą atmosferę w salonie, na przykład przy rozpalonym kominku. Żeby umilić pobyt w rodzinnym gronie można zakupić dywany, na których będzie można napawać się ciepłem kominka i miłymi rozmowami albo zabawą z dziećmi. Taki modny dodatek na pewno będzie sympatyczniejszy w użytkowaniu niż podłoga wyłożona panelami albo płytkami ceramicznymi. Przed nami długie zimowe wieczory, a zatem zafundujmy sobie odrobinę przyjemności.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

13 − jedenaście =