Ogród i dom

Jak zadbać o ciekawy wystrój wnętrza?

Opublikowano: 11 lutego 2019 o 07:58   /   przez   /   komentarze (0)

Współczesne wnętrza nie są skazane na nudę. Oczywiście cała kompozycja i wystrój jest kwestią indywidualnych upodobań. Nowocześni ludzie nie chcą akceptować propozycji, z których wieje pospolitością. Każdy chce mieć wyjątkowe wnętrze, chociaż czasem może sobie pozwolić jedynie na kilka wyróżniających pomieszczenie detali. Nie zawsze świetnie urządzone wnętrze oznacza ogromne nakłady finansowe – zachwycić może zaskakujący detal lub ozdoba o nietypowej urodzie.

Przykładem nieszablonowego ozdobnika jest fototapeta z dmuchawcami. Znakomicie sprawdzi się w przestrzennym salonie, ale niektóre wzory mogą mieć zastosowanie w mniejszych pomieszczeniach. Idealnie komponuje się z minimalistycznym nowoczesnym umeblowaniem, gdyż wtedy jest główną gwiazdą i nic nie jest w stanie przyćmić jej urody. Może być ulokowana też w łazience, co będzie sporym zaskoczeniem dla gości. Kojarzy się z lekkością, ulotnością, delikatnością, a jednocześnie cały dom bazuje na jej potężnym pięknie.

Co dla biura

Biuro też nie musi być nudne – każdy chce pracować w miejscu przyjemnym, w którym jest czas nie tylko na realizację zadań, ale i na relaks. Wzrok pracowników i kontrahentów mogą ucieszyć fototapety do biura, które podkreślają swą obecnością kreatywność firmy lub świadczą o dobrym guście ludzi, którzy ją tworzą. W zależności od profilu firmy można sobie pozwolić na spokojne lub artystyczne warianty fototapet – branże typu prawnicy, lekarze wybiorą opanowane motywy, a branże kreatywne – motywy pomysłowe.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

1 × pięć =