Technika i motoryzacja

Co to są domeny careers?

Opublikowano: 19 kwietnia 2019 o 07:33   /   przez   /   komentarze (0)

Każda firma chcąca wypromować swoje usługi w internecie powinna w pierwszej kolejności pomyśleć o stworzeniu własnej strony www. Ta powinna być profesjonalna i zbudowana według najnowszych metod stosowanych w branży. To z pewnością już na starcie wzbudzi zaufanie klienta i pozwoli na uzyskanie odpowiedniego wizerunku.

Dobrze dobrana domena – czyli jaka?

Dla wielu firm dobrą opcją będzie poszukanie niebanalnej domeny, takiej, której nie ma żadna inna firma działająca w branży. Ostatnim trendem są domeny careers. Są one często wybierane przez firmy z branży rekrutacyjnej, na przykład agencje headhunterskie dla podkreślenia charakteru ich działalności. To jednak nie jedyne ich wykorzystanie.

Domeny te chętnie zakupują również firmy, które aktualnie poszukują nowych osób do zatrudnienia. Wybór takiej domeny od razu daje do zrozumienia, że w danym przedsiębiorstwie rekrutuje się nowych ludzi. To świetna sposobność, by poprzez umieszczanie linku do witryny w platformach dla pracodawców i pracowników natychmiast dać do zrozumienia, że poszukuje się pracowników.

Nie tylko dla firm

Domeny careers oferowane przez https://rapiddc.pl są też również chętnie wykorzystywane przez freelancerów. Posiadają je nie tylko headhunterzy, ale także coachowie, nauczyciele ci, których działalność związana jest z edukacją, lub zatrudnieniem. Domena ta świetnie sprawdzi się również w przypadku blogerów piszących o najnowszych trendach na rynku. Ponadto, będzie bardzo dobra dla osób, które cenią swoje usługi i chcą zaprezentować swoje portfolio.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

19 + 4 =