Lifestyle

Jakie kolory sukienek weselnych pasują do eleganckich wnętrz?

Opublikowano: 14 kwietnia 2020 o 11:00   /   przez   /   komentarze (0)

Wielu z nas planując udział w uroczystości weselnej, zastanawia się przede wszystkim nad tym jaki strój wybrać, szczególnie jeśli wesele ma się odbyć w ekskluzywnym lokalu. Kobiety stoją przed szczególnym wyzwaniem, bo oprócz sukienki muszą jeszcze dobrać buty i pozostałe dodatki. Jednak to kreacja stanowi najważniejszy element stroju i to jej wybór zajmuje najwięcej czasu.

Czerwień zawsze w modzie

Czerwone sukienki to bardzo dobry pomysł na weselną kreację. Czerwień to kolor, który kojarzy się ze szczęściem, odwagą oraz miłością. Niesie ze sobą pozytywne przesłanie i rozbudza emocje. Pasuje w zasadzie do urody każdej kobiety. Blondynki powinny wybierać odcienie koralowe, jaśniejsze, natomiast brunetki te ciemniejsze, winne. Do czerwieni bardzo łatwo także dobrać dodatki. Najlepiej komponują się beże. W przypadku biżuterii może być to zarówno srebro jak i złoto.

Mała czarna?

Ekskluzywne sukienki na wesele to także te najbardziej klasyczne, tzw. małe czarne. Wspaniale podkreślają figurę, pozwalają ukryć niedoskonałości. I w tym przypadku nie ma problemu z doborem pozostałych elementów stroju. Do czerni pasuje w zasadzie wszystko, od ciemnych torebek i butów, nawet po żółte, beżowe i białe. Podobnie z biżuterią. Ciekawym połączeniem wydaje się także czarna sukienka i brokatowe elementy, np. błyszcząca torebka. Warto jednak pamiętać o tym, by z tego typu detalami nie przesadzić.

Wybierając czarną lub czerwoną kreację i odpowiednie do niej dodatki, każda kobieta może być pewna, że będzie wyglądać szykownie i elegancko, szczególnie w ekskluzywnym miejscu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

2 × 3 =