Lifestyle

Elegancki rodzic, stylowe dziecko, czyli modne dodatki dla każdego

Opublikowano: 9 czerwca 2019 o 09:24   /   przez   /   komentarze (0)

Stylu i elegancji warto uczyć dzieci już od najmłodszych lat, bo choć same mają przyzwolenie na kolorowe, pstrokate i zabawne akcesoria, to jednak podpatrując rodzica, poznają zasady ubioru, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Dlatego dawajmy dzieciom dobry przykład, ubierając się stosownie do okazji, elegancko i klasycznie, a także pomagając swoim latoroślom wybierać stroje z klasą.

Pomysły na stylowe akcesoria dla dzieci

Wśród akcesoriów, które dzieci noszą na co dzień, znajdują się wszelkiego rodzaju dodatki niezbędne w szkole. Dobrze jest zadbać o to, by były to przedmioty wysokiej jakości, a jednocześnie dopasowane do gustu dzieci. Nie chodzi przecież o to, żeby malucha już na starcie zniechęcić, ale by wpoić mu kilka podstawowych zasad ubierania się. Dlatego pozwólmy dziecku wybrać tornister z jednorożcem czy supermanem, ale pokażmy mu też, że plecaki szkolne powinny być przede wszystkim trwałe i praktyczne, i że czasem lepiej jest się zdecydować na mniej kolorowy plecak, ale solidniej wykonany, bo ten tańszy szybko się zniszczy. Są to podwaliny pod przyszłe decyzje modowe dziecka.

Ze swojej strony możemy pokazać swoim pociechom, że w stylizacji nawet detale mają znaczenie. Pokażmy mu, jak dopasować buty do stroju wyjściowego i kiedy można sobie pozwolić na trampki czy sandały. Warto też wpoić mu konieczność dbania o buty poprzez regularne ich czyszczenie i wyrzucanie obuwia zbyt zniszczonego. Dobierając takie dodatki jak portfele (modne są ostatnio portfele Peterson takie jak te https://gala24.pl/search.php?text=portfele+peterson) czy etui na dokumenty też możemy zabrać dziecko ze sobą do sklepu, by pokazać mu, czym kierujemy się przy wyborze takich akcesoriów. Dzieci dobrego gustu możemy nauczyć w takie właśnie proste sposobu, bez pozbawiania ich wygody i dziecięcej beztroski.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

trzy × 1 =