Lifestyle

Z jakich materiałów wybierać galanterię?

Opublikowano: 29 września 2018 o 09:09   /   przez   /   komentarze (0)

Galanteria i dodatki, które kupujemy, mają być oczywiście doskonałym uzupełnieniem naszych stylizacji. Dlatego tak istotne jest to, by wybierać je bardzo rozsądnie. Nie chodzi tutaj jednak głównie o sam wygląd galanterii. Powinnyśmy zwracać także dużą uwagę na to, z jakiego materiału jest ona wykonana.

Galanteria dopasowana do stylu

Dodatki i galanteria są o wiele tańsze zazwyczaj niż ubrania. Dlatego często niestety kupujemy coś bardzo pochopnie. W efekcie czasem latami nie jesteśmy w stanie dopasować kupionej torebki, do chociażby jednej stylizacji z naszej szafy. Dlatego warto podchodzić do tego bardzo rozsądnie analizując przede wszystkim to, co już posiadamy. Kupowanie pojedynczego elementu, który nie pasuje do niczego co posiadamy, zawsze mija się z celem.

Dziś sporą popularnością cieszą się torebki damskie zamszowe. Zamsz jest bardzo klasyczny i elegancki, jednak również nie do wszystkiego pasuje. Świetnie komponuje się oczywiście z ciuchami klasycznymi. Bardzo dobrze wygląda również wkomponowany w jesienne stylizacje. Jeśli mamy przykładowo zamszowe buty, wówczas warto dokupić podobną torebkę. Będziemy mieć pewność, że do czegoś na pewno ją założymy.

Skórzana galanteria również jest warta naszej uwagi. Tutaj zasada jest jednak nieco inna. Nie musimy mieć na sobie dwóch skórzanych elementów, by wszystko się ze sobą zgrywało. Jest ona bowiem bardziej klasyczna i uniwersalna. Dlatego sama skórzana torebka świetnie będzie wyglądała zestawiona z wełnianym swetrem, czy też z elegancką sukienką.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

16 − cztery =