Lifestyle

Jak urządzić urodziny dla dzieci i nastolatków?

Opublikowano: 23 stycznia 2020 o 22:50   /   przez   /   komentarze (0)

Dobrze zorganizowana impreza urodzinowa, to podstawa! Co ciekawe, niezależnie od wieku solenizanta zależy nam na tym, by również dobrze bawiło się dziecko z podstawówki, liceum, jak i 18-latek wkraczający właśnie w dorosłą erę swojego życia. Jak zaplanować imprezę urodzinową w zależności od wieku dziecka? Przyjrzymy się kilku najważniejszym zasadom.

Urodziny dla dzieci młodszych

Najmłodsze pokolenie lubi urodziny na wesoło! Wystarczy dobry pomysł, sala zabaw z piłeczkami do skakania, albo nawet kolorowe stroje do przebrania się wg zaplanowanej wcześniej tematyki (indianie i kowboje, księżniki i rycerze, kosmici itp), by dzieci czuły ważny charakter ich urodzin i jednocześnie świetnie się bawiły. Tego rodzaju stroje można wybrać w sklepach jak np. https://congee.pl/pol_n_STROJE-i-DODATKI_DLA-DZIECI-8145.html , lub skorzystać wypożyczalni kostiumów).

Urodziny nastolatka

O urodzinach nastolatka należy przede wszystkim porozmawiać z dzieckiem. To okres buntu, więc możliwe, że młody człowiek wcale nie będzie chciał imprezy. Albo ograniczy ją do kilku znajomych i wyjścia do kina, czy domówki bez udziału rodziców.

18-stka z prawdziwego zdarzenia

Osiemnaste urodziny to wiek, w którym solenizantowi już nie w głowie przebieranki. Tu liczy się dobre towarzystwo, miejscówka, oraz zabawne dodatki typu oryginalne zaproszenia jak z https://congee.pl/pol_m_URODZINY_DOROSLI_18STKA-8110.html, ale i balony, dekoracje w stylu „uciekam z domu” itd. Rodzice 18-latka powinni też pamiętać o zostawieniu imprezie pewnej swobody. Ciągły nadzór i donoszenie ciasteczek przez mamę, nie są już w tym wieku wskazane.

Podsumowując: pomysłów na niebanalne urządzenie urodzin jest mnóstwo, ale dobrze jest od początku dostować je do wieku solenizanta.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

pięć × cztery =