Polecamy

Jak urządzić urodziny dla dzieci i nastolatków?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dobrze zorganizowana impreza urodzinowa, to podstawa! Co ciekawe, niezależnie od wieku solenizanta zależy nam na tym, by również dobrze bawiło się dziecko z podstawówki, liceum, jak i 18-latek wkraczający właśnie w dorosłą erę swojego życia. Jak zaplanować imprezę urodzinową w zależności od wieku dziecka? Przyjrzymy się kilku najważniejszym zasadom.

Urodziny dla dzieci młodszych

Najmłodsze pokolenie lubi urodziny na wesoło! Wystarczy dobry pomysł, sala zabaw z piłeczkami do skakania, albo nawet kolorowe stroje do przebrania się wg zaplanowanej wcześniej tematyki (indianie i kowboje, księżniki i rycerze, kosmici itp), by dzieci czuły ważny charakter ich urodzin i jednocześnie świetnie się bawiły. Tego rodzaju stroje można wybrać w sklepach jak np. https://congee.pl/pol_n_STROJE-i-DODATKI_DLA-DZIECI-8145.html , lub skorzystać wypożyczalni kostiumów).

Urodziny nastolatka

O urodzinach nastolatka należy przede wszystkim porozmawiać z dzieckiem. To okres buntu, więc możliwe, że młody człowiek wcale nie będzie chciał imprezy. Albo ograniczy ją do kilku znajomych i wyjścia do kina, czy domówki bez udziału rodziców.

18-stka z prawdziwego zdarzenia

Osiemnaste urodziny to wiek, w którym solenizantowi już nie w głowie przebieranki. Tu liczy się dobre towarzystwo, miejscówka, oraz zabawne dodatki typu oryginalne zaproszenia jak z https://congee.pl/pol_m_URODZINY_DOROSLI_18STKA-8110.html, ale i balony, dekoracje w stylu „uciekam z domu” itd. Rodzice 18-latka powinni też pamiętać o zostawieniu imprezie pewnej swobody. Ciągły nadzór i donoszenie ciasteczek przez mamę, nie są już w tym wieku wskazane.

Podsumowując: pomysłów na niebanalne urządzenie urodzin jest mnóstwo, ale dobrze jest od początku dostować je do wieku solenizanta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
3 zalety lamp solarnych
3 zalety lamp solarnych
Lampa solarna to nowoczesne urządzenie wyposażone w akumulator oraz ogniwo fotowoltaiczne. Skutecznie zamienia ono energię pozyskaną z promieni słonecznych w […]
Transport ciężarowy do Skandynawii – czy jest bezpieczny?
Transport ciężarowy do Skandynawii – czy jest bezpieczny?
Transport ciężarowy to proces przewożenia towarów z jednego miejsca do drugiego. Może on odbywać się drogą lądową, morską lub powietrzną. […]
Gdzie w celach promocyjnych można umieścić swoje logo?
Gdzie w celach promocyjnych można umieścić swoje logo?
Dobrze przygotowana reklama to najprostszy i jednocześnie bardzo skuteczny sposób, by pozyskać nowych klientów, a także zacieśnić relacje z istniejącymi. […]
Ostatnie wpisy