Lifestyle

Markowe buty – czy za ceną idzie jakość?

Opublikowano: 10 października 2019 o 10:25   /   przez   /   komentarze (0)

Rozglądając się za nową parą butów, powinno się rozważyć nie tylko ich wygląd i cenę, ale też ich jakość. Często zdarza się, że buty są w świetnej cenie, bardzo ładnie się prezentują, jednak po kilku założeniach, zaczynają się psuć. Często dochodzi do pęknięć, czy rozklejenia się jakiegoś elementu. Jest to frustrujące, ponieważ nagle okazuje się, że buty za stosunkowo niską cenę, starczyły na miesiąc chodzenia. W efekcie trzeba ponownie udać się do sklepu po kolejną parę butów.

Inwestycja na przyszłość

Niektóre ceny markowych butów mogą powalić na kolana nawet zamożnego klienta. Jednak w outletach często można trafić na markowe buty w przystępnej cenie, jest ona wyższa od cen butów niemarkowych, jednak warto zainwestować. Buty Nike są jednymi z najczęściej wybieranych opcji. Klienci coraz częściej decydują się zapłacić trochę więcej, ponieważ zdają sobie sprawę z tego, że inwestują na przyszłość. Markowe buty starczają na lata, nie jest to zakup na jeden miesiąc, a nawet sezon. 

Czy tańsze naprawdę jest tanie?

Jeśli ktoś decyduje się na tańsze buty, które psują się po kilku miesiącach, a w najlepszym wypadku – po jednym sezonie. To musi liczyć się z tym, że w ciągu kilku lat, kupi kilka par gorszej jakości butów. Jednak od strony finansowej może okazać się stratny w porównaniu do osoby, która kupiła droższe, markowe obuwie np. buty Puma, które starczyły jej na te lata. Warto też pamiętać, że markowe buty mają lepszy design, czyli są po prostu ładniejsze oraz zazwyczaj są też wygodniejsze.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

11 − pięć =