Lifestyle

Wszystko co warto wiedzieć o liquidach do e-papierosów

Opublikowano: 21 listopada 2019 o 22:55   /   przez   /   komentarze (0)

E-papierosy stopniowo zyskują coraz większą popularność, dla wielu palaczy całkowicie zastępując tradycyjny tytoń. Jak się okazuje, papierosy elektroniczne nie tylko są bezpieczniejsze dla zdrowia, ale również bardziej oszczędne. Wszystko to dlatego, że e-papieros jest urządzeniem wielokrotnego użytku, wymagającym jedynie wymiany liquidów. Co warto wiedzieć na ich temat?

Rodzaje liquidów do e-papierosów

Obecnie wybór liquidów jest naprawdę duży, a na rynku możemy znaleźć różnorodne ich smaki i zapachy – od aromatów owocowych i kwiatowych po klasyczny mentol. Dostępne są również specjalne liquidy bezzapachowe o naturalnym smaku tytoniu. Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy posiadacz papierosa elektronicznego może wybrać aromat odpowiedni dla siebie i swoich potrzeb. Coraz częściej można się również spotkać z liquidami o niekonwencjonalnym aromacie. Niektórzy sprzedawcy w swoim asortymencie posiadają płyny o takich smakach jak guma balonowa, wata cukrowa czy karmel, wyróżniające się na tle innych produktów dostępnych na rynku.

Gdzie można kupić liquidy do e-papierosów?

Liquidy do papierosów elektronicznych oferuje każdy stacjonarny i internetowy sklep dla e-palaczy. Dużym ich atutem jest to, że profesjonalne sklepy oferują wyłącznie e-papierosy i liquidy najwyższej jakości. W ich asortymencie można znaleźć gotowy płyn do papierosów elektronicznych, ale też różnorodne bazy i aromaty, niezbędne do stworzenia własnego, indywidualnego liquidu. Dzięki temu każdy klient może dobrać swój oryginalny smak.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

18 + dziesięć =