Przedsiębiorczość i gospodarka

Jak szybko skompletować firmową flotę pojazdów?

Opublikowano: 17 lutego 2021 o 12:13   /   przez   /   komentarze (0)

Założenie własnej firmy zawsze wiąże się z dużym wydatkiem. Jeśli przedsiębiorstwo opiera swoją działalność na flocie pojazdów, to koszty zwiększają się nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zakup aut osobowych, a szczególnie dostawczych i ciężarowych to wydatek, na który może sobie pozwolić niewielu przedsiębiorców. Na szczęście istnieje opcja leasingu środków transportu, czego przykładem jest oferta na stronie internetowej: https://premiumleasing24.pl/oferta/leasing/leasing-srodkow-transportu/. Na czym dokładnie polega ta opcja finansowania?

Leasing środków transportu

Aby szybko i skutecznie skompletować niezbędną do działania firmy flotę pojazdów, warto korzystać z leasingu środków transportu. To rozwiązanie jest skierowane do wszystkich firm, których działalność związana jest z handlem, produkcją czy różnymi obszarami usług. W zależności od konkretnej oferty finansowania można skorzystać z samochodów: ciężarowych, dostawczych, ciągników siodłowych czy naczep w procedurze uproszczonej.

To oznacza, że aby skorzystać z tej formy leasingu nie są konieczne dokumenty finansowe, co znacznie upraszcza całą procedurę. Szybki i efektywny przebieg uzyskania floty wcale nie oznacza zmniejszenia korzyści. Ograniczenie formalności do minimum to tylko jedna z zalet. Kolejną jest to, że wszystkie opłaty w leasingu operacyjnym, jak i wydatki eksploatacyjne są kosztem uzyskania przychodu. Jednocześnie pojazdy stanowią źródło dochodu firmy, a tym samym zarabiają na opłacenie wydatków leasingowych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

18 − 7 =