Polecamy

Jak szybko skompletować firmową flotę pojazdów?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Założenie własnej firmy zawsze wiąże się z dużym wydatkiem. Jeśli przedsiębiorstwo opiera swoją działalność na flocie pojazdów, to koszty zwiększają się nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zakup aut osobowych, a szczególnie dostawczych i ciężarowych to wydatek, na który może sobie pozwolić niewielu przedsiębiorców. Na szczęście istnieje opcja leasingu środków transportu, czego przykładem jest oferta na stronie internetowej: https://premiumleasing24.pl/oferta/leasing/leasing-srodkow-transportu/. Na czym dokładnie polega ta opcja finansowania?

Leasing środków transportu

Aby szybko i skutecznie skompletować niezbędną do działania firmy flotę pojazdów, warto korzystać z leasingu środków transportu. To rozwiązanie jest skierowane do wszystkich firm, których działalność związana jest z handlem, produkcją czy różnymi obszarami usług. W zależności od konkretnej oferty finansowania można skorzystać z samochodów: ciężarowych, dostawczych, ciągników siodłowych czy naczep w procedurze uproszczonej.

To oznacza, że aby skorzystać z tej formy leasingu nie są konieczne dokumenty finansowe, co znacznie upraszcza całą procedurę. Szybki i efektywny przebieg uzyskania floty wcale nie oznacza zmniejszenia korzyści. Ograniczenie formalności do minimum to tylko jedna z zalet. Kolejną jest to, że wszystkie opłaty w leasingu operacyjnym, jak i wydatki eksploatacyjne są kosztem uzyskania przychodu. Jednocześnie pojazdy stanowią źródło dochodu firmy, a tym samym zarabiają na opłacenie wydatków leasingowych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy warto zamawiać catering do biura?
Zjedzenie ciepłego posiłku w pracy nie zawsze jest możliwe – trzeba ugotować obiad w domu lub zamówić go z dostawą […]
Jak wykorzystać cały potencjał tablic reklamowych?
Jak wykorzystać cały potencjał tablic reklamowych?
Rozwojowe firmy bardzo dokładnie opracowują strategię marketingową. Duża konkurencja na rynku powoduje, że poszukiwane są oryginalne techniki reklamowe. Pomysłowo wykonane […]
Na podstawie jakich cech należy dokonać wyboru tłumika do swojego auta?
Samochód nie może być pełni sprawny bez prawidłowo działającego układu wydechowego. Aby funkcjonował właściwie powinien być kompletny, a więc złożony […]
Ostatnie wpisy