Zdrowie i medycyna

Dlaczego do diety warto włączyć soki tłoczone?

Opublikowano: 29 lipca 2020 o 08:44   /   przez   /   komentarze (0)

Badania rynków konsumenckich jasno wskazują na wzrastający trend zainteresowania zdrowym stylem życia. Aktywność fizyczna, odpowiednia ilość snu czy zdrowe, wysokojakościowe posiłki – Polacy coraz częściej podejmują rozsądne wybory, aby móc cieszyć się dobrym samopoczuciem i w pełni korzystać z życia.

Zdrowa dieta – co w niej najważniejsze?

Rezygnacja z wysokoprzetworzonej, produkowanej masowo żywności na rzecz produktów wysokojakościowych i naturalnych, w prosty sposób sprawia, że dajemy organizmowi wiele niezbędnych składników. Witaminy i sole mineralne, przeciwnowotworowe polifenole czy inne związki, które zanikają w procesie przetwarzania żywności. Ciekawym i skutecznym sposobem na wzbogacenie diety są naturalne, mętne soki – na przykład takie, jakie możemy znaleźć na https://wyciskany.pl.

Wypijanie chociażby szklanki takiego soku każdego dnia dostarcza naszemu organizmowi masę potrzebnych substancji, wspomagając wszelkie procesy, między innymi pracę serca czy przemianę materii. Dlatego też dobrym pomysłem jest dodanie szklanki tłoczonego, świeżego soku do posiłku, w miejsce np. kawy. Dzięki temu usprawnimy proces trawienia.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

20 + 6 =