Lifestyle

Buty na obcasie – na co zwrócić uwagę?

Opublikowano: 23 listopada 2022 o 09:00   /   przez   /   komentarze (0)

Buty na obcasach są świetnym dodatkiem do każdej garderoby. Mogą dodać wysokości, stylu i pewności siebie do każdego stroju. Chociaż na początku mogą wydawać się zniechęcające, po przyzwyczajeniu się do nich staną się Twoją nową ulubioną parą butów!

Na co zwrócić uwagę przy wyborze obcasów?

Przy wyborze wysokości obcasów do stroju, ważne jest, aby wziąć pod uwagę typ buta, który nosisz, a także okazję. Obcasy są w wielu różnych wysokościach, od ledwie szczupłych kitten heels do niebotycznie wysokich stilettos. Obcasy, które są zbyt wysokie do stroju sprawią, że będziesz wyglądać jak głupia, ale jeśli masz odpowiednie buty na odpowiednią okazję, to nie ma powodu, dla którego nie możesz nosić butów na obcasie codziennie! Świetne buty na obcasie znajdziesz na stronie https://viadellaspiga.pl/projektanci/see-by-chloe.

Dobrą zasadą przy podejmowaniu decyzji, jaki rodzaj obcasa nosić jest zawsze wybrać taki, który sprawia, że twoje nogi wyglądają dłużej niż są w rzeczywistości. Dzięki temu całe Twoje ciało będzie wyglądało na bardziej wydłużone i będzie wydawało się szczuplejsze niż jest w rzeczywistości.

Kiedy powinnaś je nosić?

Buty na obcasie powinny być noszone tylko wtedy, gdy nie ma ryzyka przewrócenia się. Oznacza to, że nie należy ich nosić na śliskich lub nierównych powierzchniach (takich jak bruk lub lód) lub jeśli istnieje ryzyko potknięcia się o coś (np. o wysokie obcasy). Obuwia na obcasie nie powinno się również nosić podczas długich spacerów (np. podczas wędrówek), ponieważ zbytnio obciąża to nogi.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

5 × pięć =