Lifestyle

Kosmetyki orientalne – jakie mają zalety?

Opublikowano: 18 lutego 2019 o 08:49   /   przez   /   komentarze (0)

Kosmetyki orientalne to namiastka spotkania z egzotyką, w której przeważają intensywne zapachy i cudowne właściwości, o których nie śni się nawet w najpiękniejszych snach. Są doskonałą alternatywą dla masówek dostępnych na półkach polskich drogerii, gdzie dominują znane światowe marki. Różnie bywa z jakością tych produktów, czasem nikomu nieznany brand działa lepiej niż brand z najwyższej półki – i odwrotnie, czasem nie ma sensu kupować najtańszych kosmetyków, bo nie działają tak jak powinny.

Indie przede wszystkim

Jeśli ktoś obserwuje międzynarodowe konkursy piękności, zwłaszcza Miss World, to doskonale wie, że korona najpiękniejszej kobiety świata najczęściej trafia do Hindusek. Rzeczywiście, uroda tych pań jest powalająca. Hinduski mają do swojej dyspozycji wiele fantastycznych naturalnych urodowych serii, które nie tylko utrzymują, ale i uwydatniają nieskazitelną urodę. W Polsce są od jakiegoś czasu dostępne kosmetyki indyjskie, które zgromadziły pokaźne grono wielbicielek.

Kosmetyczna podróż do Maroka

Ciekawe produkty oferuje sklep z kosmetykami marokańskimi. To także produkty naturalne, które mają wspaniałe oddziaływanie pielęgnacyjne. Niektóre z propozycji wykazują walory lecznicze. Cena tego typu kosmetyków jest dużo niższa od produktów naturalnych wytwarzanych w Europie, a jakość i działanie są porównywalne do drogich marek. Ich stosowanie może wywołać tęsknotę za Orientem i w zasadzie jest to ich jedyne działanie uboczne, bo nie powodują żadnych podrażnień ani alergii.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

5 × trzy =