Ogród i dom

W jakich pomieszczeniach w domu warto postawić na podłogę z płytek?

Opublikowano: 18 sierpnia 2020 o 08:36   /   przez   /   komentarze (0)

Wykańczanie nieruchomości to zadanie czasochłonne i wymagające podejmowania wielu decyzji. Jedną z ważniejszych jest zdecydowanie jak będą wyglądać podłogi, które są bardzo ważnym elementem wystroju, to one przykuwają uwagę bezpośrednio po wejściu do pokoju. W których pomieszczeniach warto postawić na płytki podłogowe? 

Płytki do różnych wnętrz 

Przedpokój jest pomieszczeniem, po którym przechodzi każda osoba wchodząca do domu. Właśnie dlatego ważne jest, aby podłoga w holu była nie tylko efektowna, ale też wytrzymała. Płytki podłogowe w przedpokoju to idealne rozwiązanie, ponieważ łatwo z nich zetrzeć plamy wody oraz inne zabrudzenia, o które nietrudno w przypadku złej pogody. 

Również łazienka jest miejscem, w którym najlepiej sprawdzają się płytki, które są odporne na działanie wody oraz uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo obecnie na rynku dostępne są płytki o różnych wzorach, dzięki czemu każdy wybierze coś dla siebie, niezależnie od tego czy stawia na klasykę czy nowoczesne wnętrza. Wybierając płytki do łazienki warto zapoznać się z ofertą sklepu mającym w asortymencie różnorodne wzory, jak choćby https://domus-sklep.pl/6-plytki-lazienkowe

Wykańczając mieszkanie należy zadbać także o wygląd balkonu. Płytki na balkon różnią się od tych przeznaczonych do wnętrz, muszą być bowiem odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale także zmienne temperatury oraz warunki atmosferyczne. Dodatkowo płytki balkonowe nie mogą zmieniać właściwości czy barwy pod wpływem długotrwałego działania promieni słonecznych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

5 − trzy =