Lifestyle

Urodziny, o których nigdy się nie zapomni – kubki, szklanki i kieliszki z imieniem

Opublikowano: 25 lipca 2019 o 14:05   /   przez   /   komentarze (0)

Być zaproszonym na czyjeś urodziny to z jednej strony radość spotkania ze znajomymi lub z rodziną, a z drugiej stres, kiedy przychodzi do wyboru prezentu urodzinowego. Sklepy wręcz prześcigają się wszelkiej maści upominkami i gadżetami, spośród których możemy wybierać. Jak nie dać się wciągnąć w urodzinową gorączkę i wybrać coś, co na pewno spodoba się solenizantowi, a przy tym będzie spersonalizowane specjalnie pod niego?

Kubek z napisem może być odpowiedzią na nasze wątpliwości. W ogóle naczynia – nie tylko kubki – z pamiątkową sentencją ustrzegą nas przed kupieniem czegoś, co nie spodoba się solenizantowi. Mamy w tej kwestii do wyboru gotowy napis z kilkudziesięciu, a nawet kilkuset oferowanych w sklepach, albo opcję zamówienia kubka, szklanki, kieliszka, itp. z napisem wybranym przez nas samych. W drugim wypadku możemy jeszcze lepiej dopasować prezent pod konkretną osobę.

Jaki napis wybrać?

Żeby odpowiedzieć na to pytanie, musimy zastanowić się, czym cechuje się nasz solenizant, co jest mu bliskie, albo co może go rozbawić? Na tej podstawie na pewno wybierzemy odpowiedni napis, który ozdobi zaplanowany upominek na urodziny. Ponadto, wybierając sentencję w ten sposób, mamy pewność, że sprawimy radość obdarowywanemu. Odpowiednio skrojony, żartobliwy przytyk na pewno wywoła salwy śmiechu wśród gości, a czułe zdanie rozgrzeje serce solenizanta, podczas gdy tekst chwalący ulubioną drużynę doda animuszu.

Jak widać, wybór jest spory, a przytoczone przykłady nie wyczerpują go nawet w 1%. Dzięki naczyniu z napisem będziesz w stanie podarować prezent jedyny w swoim rodzaju!

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

1 × 1 =