Ogród i dom

Metamorfozy wnętrz – kilka pomysłów na modne dodatki

Opublikowano: 28 września 2020 o 08:00   /   przez   /   komentarze (0)

Projektowanie wnętrz to skomplikowany proces, który wymaga wykazania się sporą kreatywnością, umiejętnością przewidywania oraz logicznym myśleniem. W końcu każdemu z nas zależy na tym, aby mieszkać w nieruchomości, w której nie brakuje funkcjonalnych rozwiązań i wyjątkowych walorów estetycznych. Każdy, kto pragnie szybko i skutecznie odmienić posiadane lokum powinien uświadomić sobie to, jak ogromną rolę odgrywają dodatki. Na co warto zwrócić uwagę i w co się zaopatrzyć?

Podkreślić charakter wnętrza

Pokój utrzymany w zachowawczych, stonowanych barwach w ciągu kilku minut odmienimy wstawiając do niego fotel lub krzesło w wyrazistym kolorze. Niewielka pufa w odcieniu krwistej czerwieni? Znakomity pomysł, by dodać wnętrzom indywidualizmu i wzbudzić wyraz zaskoczenia na twarzy gości! Równie dobrze sprawdzą się  modne żyrandole do salonu. Te pełne zdobień, rodem z komnat królewskich, rewelacyjnie skomponują się z nowoczesnymi i minimalistycznymi meblami, tworząc nieszablonowe połączenie wobec którego nikt nie przejdzie obojętnie. 

Miłośnicy praktycznych rozwiązań mogą również zaopatrzyć się w dywany o nietypowych wzorach, które przywodzą na myśl typowo orientalną estetykę. Będą one wyglądały niczym skarby przywiezione z podróży w odległe zakątki świata i sprawią, że nieruchomość zyska na wielowymiarowości. Można pójść o krok dalej i bez większego wysiłku przeprowadzić metamorfozę kolejnych pomieszczeń, na przykład łazienki. Zwyczajna lustrzana tafla zyska, gdy zostanie oprawiona w mosiężną ramę wykonaną z materiału imitującego złoto.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

jeden × cztery =