Ogród i dom

Proste sposoby na zmianę wystroju wnętrza

Opublikowano: 4 stycznia 2019 o 14:17   /   przez   /   komentarze (0)

Nawet najpiękniej urządzonym mieszkaniem możemy się znudzić i co wtedy? Wiele osób urządza swoje domy dość standardowo, aby przez wiele lat nie wyszły z mody i nie trzeba byłoby robić remontu co rok. Jednak każde wnętrze raz na jakiś czas potrzebuje odświeżenia. Nie musi to być kapitalny remont, ale nawet prosta zmiana wystroju wnętrza.

Duża zmiana w mieszkaniu bez remontu

Zamiast zmieniać podłogi, kolor ścian czy kafelki można po prostu zmienić drobne rzeczy w samym wnętrzu. Nie trzeba od razu wymieniać mebli. Oczywiście, jeśli mamy na to ochotę można zmienić takie drobiazgi jak lampy, kupić nowy dywan, czy fotel uszak, który ostatnimi czasy jest bardzo popularnym modelem.

Warto sprawdzić co oferują salony meblowe w Poznaniu, ponieważ wizyta w salonie z meblami ustawionymi jak z obrazka może być dla nas bardzo inspirująca. Wiele różnych mebli oferuje m.in. http://bizzarto.com/.

Jednak można też zabrać się za mniejsze zmiany niż wymiana foteli wypoczynkowych czy całej kuchni, a jeśli to nie przyniesie oczekiwanego efektu dopiero wtedy można wymienić wszystkie meble.

Dodatki tworzą wnętrze

Meble uznawane są za dodatki we wnętrzu, ale część osób traktuje je też jako sprzęty użytkowe. A tymczasem dekoracje, ozdoby, produkty, które są tylko ładne i mają wyglądać sprawdzają się jako dodatki, które tworzą wystrój wnętrza. Mogą to być bardzo proste rzeczy jak doniczki na kwiaty, wazony czy nawet pudełka na sztuczne kwiaty.

Zamiast wymieniać kanapę, można kupić poduszki dekoracyjne, które zmienią jej wygląd czy położyć przed nią puchaty dywan, aby ze standardowej kanapy zrobić miejsce wypoczynku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

15 − trzy =