Polecamy

Książki – jak wygląda przebieg ich tworzenia od podstaw

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Książka została napisana, zredagowana i wydana od podstaw. Nie ma żadnych ghost writerów ani innych osób zaangażowanych w ten proces. Autor zrobił wszystko sam, od pisania do edycji, a nawet zaprojektował okładkę. Tak właśnie działa druk cyfrowy.

Etapy tworzenia książek za pomocą druku cyfrowego

Książka przechodzi przez proces formatowania, aby mogła być czytana przez e-czytniki i inne urządzenia. Można to zrobić na wiele sposobów, w zależności od tego, co chcesz zrobić ze swoją książką.

Następnie trzeba zdecydować, czy chcesz paperback lub hardcover kopii książki drukowanej. To zależy od tego, ile kopii potrzebujesz wydrukować na raz, a także ile pieniędzy chcesz wydać na każdą kopię książki.

Następnie książka jest drukowana na papierze i oprawiana w klej lub zszywki (w zależności od wybranego sposobu oprawy). Następnie wysyłamy ją do dystrybucji, aby ludzie mogli kupić fizyczne egzemplarze Twojej książki! Wbrew pozorom, druk książek nie jest zbyt skomplikowany, a bardziej czasochłonny.

Projekt okładki

Okładka jest najważniejszą częścią Twojej książki i powinna przyciągać wzrok potencjalnych czytelników. Być może zechcesz zatrudnić profesjonalnego projektanta lub ilustratora do stworzenia okładki, ale jeśli masz ograniczony budżet, w sieci znajdziesz mnóstwo darmowych materiałów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie miejsce wybrać na zorganizowanie szkolenia?
Jakie miejsce wybrać na zorganizowanie szkolenia?
Szkolenia to najważniejszy czynnik w rozwoju każdego pracownika. Organizacja szkoleń to doskonałe narzędzie do budowania zaufania na linii pracodawca – […]
Sposoby na odmłodzenie skóry twarzy
Sposoby na odmłodzenie skóry twarzy
Wraz z wiekiem skóra traci swoje właściwości, staje się mniej elastyczna. Za jędrność oraz za sprężystość skóry odpowiada głównie kolagen, […]
Czy voucher na masaż to dobry prezent?
Czy voucher na masaż to dobry prezent?
Terapia masażem jest niezwykle popularną formą terapii holistycznej. Pomaga rozładować stres i napięcie w ciele, co może mieć pozytywny wpływ […]
Ostatnie wpisy