Polecamy

Jak chronić telefon przed uszkodzeniami?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Twój telefon jest jak Twój najlepszy przyjaciel, ale nie jest idealny. Może się porysować i uszkodzić, jeśli o niego nie zadbasz.

Dobra wiadomość jest taka, że istnieje wiele sposobów, aby chronić swój telefon przed uszkodzeniami. Oto kilka wskazówek:

Zaopatrz się w etui i ochraniacz ekranu

Zawsze powinieneś mieć etui na swoim telefonie. Jest to pierwsza linia obrony przed upadkami, zadrapaniami i pęknięciami. Niektóre etui są wykonane z twardego plastiku lub gumy, podczas gdy inne są wykonane z bardziej miękkich materiałów, takich jak skóra lub żel silikonowy. Możesz również kupić futerały, które podwajają się jako uchwyty na karty kredytowe lub breloczki.

Ochraniacz ekranu jest również niezbędny do ochrony wyświetlacza urządzenia przed zarysowaniami i pęknięciami. Ochraniacz ekranu ze szkła hartowanego zapewni Ci dodatkową ochronę przed zarysowaniami, ale nie ochroni przed pęknięciami spowodowanymi uderzeniem (o nich opowiemy później). Oprócz ochrony wyświetlacza przed zarysowaniami, ochraniacze ze szkła hartowanego są dostępne w różnych kolorach, które pozwalają dostosować wygląd urządzenia.

Ubezpiecz swój telefon

Jeśli masz drogi smartfon, możesz rozważyć ubezpieczenie go przez dostawcę usług bezprzewodowych. Może to pomóc w pokryciu kosztów naprawy, jeśli coś pójdzie nie tak z Twoim urządzeniem.

Jeśli jednak z Twoim telefonem coś się stało niedobrego, to nie zwlekaj i koniecznie odwiedź witrynę internetową: https://refabric.com.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Podstawowe różnice pomiędzy kuchnią tajską a indyjską
Podstawowe różnice pomiędzy kuchnią tajską a indyjską
Kuchnia orientalna słynie na całym świecie z bogactwa smaków i zapachów. Jednocześnie jest niezwykle złożona, ponieważ czerpie z różnych kultur […]
Dlaczego nie poparzymy się wrzątkiem trzymanym w szklance termicznej?
Niedawno na rynku pojawiły się nowoczesne i tajemnicze szklanki termiczne, które utrzymują ciepłotę napoju, jednocześnie uniemożliwiając poparzenie podczas chwytania produktu. […]
Jakie badania się przeprowadza, w celu poznania opinii klienta o naszym produkcie?
Specjalistyczne badania i testy rynkowe pozwalają firmom sprawdzić, jakie opinie na temat ich produktów i usług mają klienci i czy […]
Ostatnie wpisy