Technika i motoryzacja

Jakie korzyści ma oddanie auta do skupu?

Opublikowano: 11 kwietnia 2020 o 11:35   /   przez   /   komentarze (0)

Jedną z bardziej skutecznych metod na pozbycie się uszkodzonego lub po prostu starego samochodu osobowego jest sprzedanie go do skupu aut. Niektórzy mają wątpliwości co do tego rozwiązania, ale jest ono znacznie korzystniejsze niż choćby komis czy złomowisko. Główna jego zaleta to formalności ograniczone do minimum, co wpływa na znaczne przyspieszenie całej transakcji. Godny polecenia jest w szczególności skup Auto Kurek, ponieważ słynie z rzetelności oraz wyjątkowo atrakcyjnych cen.

Nie warto się zastanawiać nawet przez sekundę

Podstawową korzyścią wynikającą ze skorzystania z usług skupu jest brak konieczności długotrwałego poszukiwania kupca na samochód oraz umawiania się z nim na oglądanie maszyny. Wystarczy bowiem wejść na stronę internetową danej firmy, wypełnić stosowny formularz i zadzwonić w celu umówienia się na wizytę. Cały ten proces trwa zazwyczaj maksymalnie jeden dzień (kilka godzin), co pozwala nam zaoszczędzić mnóstwo czasu. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że za oddany pojazd otrzymamy ustaloną sumę pieniędzy w formie gotówki do ręki, ewentualnie przelewu na konto bankowe. Ostateczna kwota wynosi między 500 a 10 000 zł – oczywiście w zależności od skali zniszczeń. Oto pozostałe zalety skupu:

– nie musimy tracić żadnych środków finansowych na przygotowanie maszyny do sprzedaży

– mamy pewność, że nie zostaniemy oszukani

– formalności załatwiają za nas pracownicy firmy (sporządzenie umowy, wyrejestrowanie pojazdu itp.)

– nie tracimy niepotrzebnie nerwów na użeranie się z prywatnymi kupującymi, którzy mają tendencję do szukania tzw. „dziury w całym”

Jeśli interesuje nas rzetelny skup aut Wrocław jest miastem, w którym funkcjonuje co najmniej kilka tego typu punktów. 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

szesnaście − 8 =