Lifestyle

Zalety stosowania hybrydowego manicure

Opublikowano: 1 lipca 2020 o 10:00   /   przez   /   komentarze (0)

Bardzo wiele kobiet decyduje się na pomalowanie paznokci lakierem, ponieważ dzięki temu ich dłonie prezentują się wyjątkowo schludnie, w znacznym stopniu wzbogacając cały wizerunek. Dużym powodzeniem cieszy się obecnie zwłaszcza manicure hybrydowy. Wynika to przede wszystkim z faktu, że charakteryzuje się ponadprzeciętną trwałością oraz głębią barw. Wysokiej jakości lakiery, bazy i topy niezbędne do jego wykonania posiada w swoim asortymencie m.in. profesjonalny sklep online https://sklep.ileopard.pl/produkty/maniciure/lakiery-hybrydowe/bazy-i-topy-victoria-vynn,2,10368.

Prosty sposób na wyróżnienie się w tłumie

Manicure hybrydowy stanowi znakomitą alternatywę dla tradycyjnego manicure żelowego oraz akrylowego, gdyż jest od nich wyraźnie trwalszy. Objawia się to idealnym trzymaniem koloru przez wiele tygodni i brakiem jakichkolwiek zarysowań, ubytków czy przetarć. Oczywiście o nałożony na płytki lakier należy dbać, bo jest to gwarancja przedłużenia jego żywotności. Drugą niewątpliwą zaletą omawianego manicure jest to, że można go bez obaw wykonać nawet w przypadku posiadania paznokci wykazujących tendencję do łamania się. Nie dość, że nie wpłynie negatywnie na ich kondycję, to dodatkowo bardzo skutecznie zabezpieczy je przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Dla wielu kobiet istotnym atutem hybrydy jest również oszczędność czasu, wynikająca z bardzo szybkiego wysychania i możliwości podejmowania wszelkich czynności niemal natychmiast po utwardzeniu topu. Ostatnia kluczowa zaleta to doskonałe napigmentowanie lakieru. Wspaniale kryje on płytki paznokci bez konieczności stosowania wielu warstw (zazwyczaj wystarczy jedna lub dwie). Dodajmy, że warto zainteresować się w szczególności lakierami, topami i bazami Victoria Vynn hybryda wykonana z użyciem tych produktów odznacza się bowiem wspaniałym połyskiem i wytrzymałością.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

dziewięć − cztery =