Lifestyle

Karmy dla psów – jakie wartości odżywcze można dostarczyć swojemu pupilowi?

Opublikowano: 23 sierpnia 2020 o 15:00   /   przez   /   komentarze (0)

Każdy organizm do rozwoju i prawidłowego funkcjonowania potrzebuje odpowiednich składników w odpowiednich ilościach. Istotne jest dopasowanie rodzaju pokarmu do potrzeb zwierzęcia. Karmy wysokiej jakości są bogate w niezbędne do rozwoju składniki odżywcze. Poprawiają kondycję psa i korzystnie wpływają na jego zdrowie. Prawidłowe odżywianie zapewni psu energię i siłę.

Składniki, na które trzeba zwrócić uwagę

Pies należy do mięsożerców, nie należy o tym zapominać. Karma powinna być dostosowana do wymagań żywieniowych zwierzęcia, a więc zapewniać odpowiednią ilość mięsa. To, ile tego mięsa powinno być, zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od wieku i wielkości psa. Inne zapotrzebowanie mają psy zdrowe, a inne psy przebywające na rekonwalescencji. Odpowiednie dawki składników mięsnych zawierają karmy wysokiej jakości, takie jak z witryny https://www.zooglobe.pl/pol_m_Psy_Karmy-wedlug-firm_Farmina-ND-Pumpkin-Grain-Free-Canine-1571.html, które uwzględniają potrzeby szczeniąt i psów dorosłych ras małych, średnich i dużych. Każdy właściciel znajdzie wśród tylu rodzajów karmę odpowiednią dla swojego pupila.

Aby zwierzę otrzymywało niezbędne składniki odżywcze, należy wybierać karmy powstające z naturalnych składników najwyższej jakości. Dobrym rozwiązaniem jest karma dla psa Eden. Charakteryzuje się odpowiednio wysoką zawartością składników mięsnych. Ponadto dostarcza witamin i minerałów. W jej składzie są również prebiotyki i składniki wspomagające pracę stawów. Jej bogaty skład gwarantuje, że pies otrzyma niezbędne składniki odżywcze: białka, tłuszcze, oleje, witaminy, minerały czy błonnik.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

dwa × trzy =