Lifestyle

Jaki sprzęt ułatwi pracę szefowi kuchni?

Opublikowano: 10 maja 2019 o 13:40   /   przez   /   komentarze (0)

Dobry szef kuchni wie, że są mu potrzebne jakościowe narzędzia, by jego praca była jeszcze bardziej efektywna. Noże to bez wątpienia element, bez którego żaden kucharz się nie obejdzie. Warto zainwestować nieco więcej, by były one naprawdę wysokiej jakości. Zakup noża Grand Class WMF do naszej restauracyjnej kuchni pozwoli zachwycić klientów niepowtarzalnymi daniami. Taki nóż można znaleźć pod linkiem https://wenahome.pl/noze/3546-noz-szefa-kuchni-grand-class-wmf-4000530677471.html.

Dobra herbata? To też sztuka!

Efekt będzie jeszcze lepszy, gdy podamy dania wraz ze wspaniałą herbatą. Przygotowanie dobrej herbaty to wbrew pozorom również nie tak proste zadanie, jak mogłoby się wydawać. Tajniki jej parzenia znają tylko nieliczni, dla których jest to coś więcej, niż sposób popijania kolacji.

Jej niepowtarzalny aromat zachwyca najbardziej wymagających smakoszy, ale choć robi ją niemal każdy, nie wszyscy wykonują tę czynność poprawnie. Smak naparu zależy od wielu czynników – istotna jest temperatura wody. Gdy jest zbyt wysoka, napój traci swoje właściwości smakowe oraz aromat.

Dotyczy to zwłaszcza herbat z wyższej półki, dlatego jeżeli przygotowujemy takowe dla naszych gości, musimy wyposażyć się na przykład w czajnik Artisan. Pozwala on nam na regulację temperatury wody w zakresie od 50 do 100 stopni Celsjusza, dzięki czemu mamy możliwość zaparzenia idealnego napoju. Podwójne ścianki pomogą w zachowaniu ciepła przez długi czas, a 1,5l pojemności daje gwarancje, że wody z jednego parzenia wystarczy na wiele porcji.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

14 − trzynaście =