Lifestyle

Jak dopasować zegarek do stroju?

Opublikowano: 27 listopada 2020 o 08:30   /   przez   /   komentarze (0)

Zegarek jest ważnym elementem stroju zarówno mężczyzn jak i kobiet. Dodaje elegancji, podkreśla styl, może być również dyskretnym akcentem, przyciągającym uwagę. Odpowiednio dopasowany do stroju i okoliczności może być ozdobą, która sprawi, że nasi towarzysze spojrzą na nas z zupełnie innej perspektywy. Jak to zrobić?

Elegancki zegarek dodający pewności siebie

Mężczyźni zazwyczaj nie noszą biżuterii. To właśnie zegarek jest często ich najważniejszą ozdobą. Klasyczny garnitur dobrze dobrane buty i krawat to podstawowe elementy stroju każdego biznesmena. Jednak bez odpowiedniego zegarka całą stylizacja jest jakby niekompletna. Zegarek dobrej klasy na eleganckim skórzanym pasku podnosi nasz status i sprawia, że z większą pewnością prowadzimy nawet najtrudniejsze negocjacje.

Alternatywą może być sportowy zegarek, który dobrany do podobnego stroju może być okazją do rozpoczęcia ciekawej rozmowy i rozładowania napięcia powstającego podczas biznesowego spotkania. Zarówno jedne jak drugie zegarki można znaleźć na https://www.otozegarki.pl/. Niezależnie od wyboru mężczyzna z zegarkiem na nadgarstku zawsze prezentuje się atrakcyjnie i przyciąga wzrok otoczenia. 

Bransoletka czy zegarek?

Również kobiety uwielbiają nosić zegarki. Część z nich wybiera modele, które przede wszystkim mają stanowić ważną ozdobę ich stroju. Zegarek wtopiony w piękną srebrną lub złotą bransoletę wskaże nam czas, kiedy będziemy tego potrzebować, jednak sprawdzi się również jako dodatek do sukienki albo wieczorowego stroju. 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

pięć × jeden =