Lifestyle

Jaki ekspres kupić do biura?

Opublikowano: 9 kwietnia 2019 o 14:28   /   przez   /   komentarze (0)

Nie ma nic gorszego, niż kiepska kawa w pracy czy uzupełnianie ekspresu za każdym razem, kiedy chce się z niego skorzystać. Ekspresy to maszyny, które w warunkach biurowych wymagają najwyższej wydajności. Sprawdź, na co zwracać uwagę podczas wyboru urządzenia, aby było gotowe zaspokoić apetyt na kawę każdego pracownika.

Ekspres gotowy na wszystko

Przyrządzanie kawy w pracy powinno być proste, intuicyjne a maszynę charakteryzować wystarczająco duża wydajność. Ile osób dziennie będzie ona obsługiwać? Nie można przy tym zapomnieć, że większość użytkowników pije podczas pracy więcej, niż jedną filiżankę. Ze względu na to, producenci ekspresów informują, na ile kaw jest przeznaczone dane urządzenie.

Kluczowa jest także pojemność poszczególnych zbiorników. Jeśli będzie ona zbyt oszczędna a kolejka do ekspresu długa, użytkownicy będą zmuszeni co chwilę dosypywać kawę, wyrzucać fusy czy wylewać gromadzącą się w podstawce wodę. Ponieważ ekspres w biurze pracuje równie ciężko jak pracownicy, bardzo ważna jest także łatwość jego czyszczenia. Proste w obsłudze można znaleźć na kawadlapoznania.pl.

Kawa z mlekiem czy bez?

Picie kawy to swojego rodzaju rytuał i dla każdego wygląda on nieco inaczej. Z tego względu warto dać pracownikom wybór i kupić urządzenie, które umożliwia przyrządzanie różnych rodzajów kaw – zarówno czarnych jak i mlecznych. Dobrze poradzi sobie z tym np. ekspres Jura ena8, stosunkowo niewielka maszyna z wbudowanym młynkiem, w sam raz do przestrzeni biurowych. Pamiętaj, że ekspres to zakup na lata, a więc warto przemyśleć podczas zakupu każdy detal.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

5 − trzy =