Lifestyle

Jaką suknię ślubną wybrać?

Opublikowano: 24 czerwca 2019 o 09:00   /   przez   /   komentarze (0)

Jak wiadomo, ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu. Nic więc dziwnego, że panny młode chcą wyglądać zjawiskowo i zachwycić gości oraz przyszłego męża. Z tego powodu, bardzo często poszukiwania tej jedynej sukni zaczynają na długo przed tym dniem.

 

Niewątpliwie, dobrym sposobem jest przymierzenie nie jednej, a kilku sukien ślubnych. Warto więc wybrać się na taki maraton, najlepiej z zaufaną osobą, która będzie mogła doradzić i pomóc w wyborze. Przede wszystkim suknia musi pasować do stylu i figury przyszłej mężatki, a także do gabarytów pana młodego. Należy jednak pamiętać o tym, że suknia to nie tylko wygląd, ale i wygoda. Wskazane jest jej założenie i sprawdzenie chociażby podczas tańca.

A co z fasonem?

Największą popularnością od kilku lat cieszą się oczywiście suknie ślubne typu księżniczka. Jednak powoli zaczynają wypierać je bardziej klasyczne, zwiewne modele. Panny młode coraz częściej stawiają na komfort i prostotę. Nic w tym dziwnego, gdyż na rynku z każdym sezonem pojawia się ich więcej. Często jest to połączenie delikatnego muślinu z koronką. Niejednokrotnie panny młode swoje plany wiążą z suknią ślubną z baskinką, która nie tylko dodaje dziewczęcego uroku, ale niejednego wprawi w osłupienie.

Obecnie modne stały się również przyjęcia weselne w stylu rustykalnym. Przyszłe mężatki, chcąc wpasować się w ten romantyczny klimat decydują się na suknie ślubne w stylu Boho, a także wianki czy delikatne ozdoby do włosów.  Wiele z nich korzysta ze stron internetowych takich jak https://boso.nu/tagi/suknie-slubne-boho/ w celu poszukiwania inspiracji. 

Polowanie na tę wymarzoną suknię nie należy do łatwych, niekiedy może okazać się męczące. Należy jednak pamiętać, że wysiłek ten z pewnością nie pójdzie na marne, a „ochy” i „achy” w dniu ślubu będą najlepszą rekompensatą.

 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

trzynaście − dziewięć =