Lifestyle

Jaką biżuterię założyć na uroczysty bal?

Opublikowano: 18 stycznia 2020 o 06:00   /   przez   /   komentarze (0)

W poszukiwaniu idealnych dodatków do kreacji na uroczysty bal, eleganckie wyjście w gronie znajomych z pracy, czy przyjęcie jubileuszowe, warto poświęcić kilka chwil na to, by zastanowić się jaka biżuteria będzie pasowała do stroju, i czy jej charakter będzie odpowiedni do wydarzenia. Inne dodatki pasują na bale bardziej rozrywkowe, a inne na wystawne przyjęcia, na których obowiązuje konkretna stylistyka ubioru. Nie zawsze tam, gdzie można „poszaleć” wyglądem, jest to wskazane i dlatego warto o tym pamiętać.

Sprawdzona biżuteria na wystawny bal

Uroczyste bale o podniosłym charakterze, to najlepsza okazja na wybór biżuterii z tzw. wyższej półki. Stylowy naszyjnik z lekko połyskującego materiału będzie w tym przypadku idealny, podobnie jak wytworna kolia pięknie leżąca na dużym dekolcie sukienki i dopasowane do niej kolczyki, subtelna bransoletka na nadgarstek, czy pierścionki w wydaniu designerskim, ale jednocześnie klasycznym.

Biżuteria na przyjęcia o luźniejszych charakterze

Na przyjęcia, o których wiadomo, że mają luźniejszą, bardziej swobodną wymowę, warto z kolei dobrać taką biżuterię, która nie będzie z jednej strony zbyt ostentacyjna, a z drugiej pięknie podkreśli nasz wygląd. Tutaj dobrym pomysłem mogą być kolczyki z https://www.edibazzar.pl/kolczyki , z modeli wiszących do połowy szyi, lub delikatnie dłuższych, ale raczej nie sięgających aż do ramion. Kolczyki do ramion zarezerwowane są niejako na imprezy poważniejsze, artystyczne, filmowe, więc warto tutaj pamiętać o odpowiedniej długości.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

3 × pięć =