Polecamy

Jak produkuje się fototapety samoprzylepne?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Fototapety samoprzylepne powstają w wyniku druku bezpośrednio na materiale, który następnie jest laminowany do tylnej strony miękkiego winylu. W rezultacie powstaje wzór, który można nanieść na ścianę wewnętrzną pokoju jak każdą inną tapetę.

Dwa główne rodzaje tapet samoprzylepnych

– dry wipe lub peel and stick,

– naklejanie na ścianę.

Różnice

Tapety samoprzylepne typu „dry wipe” lub „peel and stick” są nakładane bez użycia pasty, dlatego nie ma potrzeby wygładzania nadmiaru pasty przed nałożeniem papieru. Ważne jest jednak, aby dokładnie przestrzegać instrukcji producenta, ponieważ niektóre produkty wymagają najpierw zwilżenia przed nałożeniem, aby uniknąć tworzenia się pęcherzyków powietrza na powierzchni. Ten rodzaj produktu może być również ponownie umieszczony zanim całkowicie wyschnie, nie pozostawiając żadnych pozostałości za sobą na twoich ścianach.

Wklejenie tapety samoprzylepnej na ścianę jest przyklejane do ścian za pomocą pasty lub kleju, co sprawia, że jest znacznie łatwiejsze w pracy niż produkty do wycierania na sucho lub odklejania i przyklejania, ponieważ nie ma potrzeby czekania na wyschnięcie kleju lub pasty przed zawieszeniem papieru.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jaki wpływ na postrzeganie firmy ma wygląd naszej siedziby?
Jaki wpływ na postrzeganie firmy ma wygląd naszej siedziby?
Ocenianie po wyglądzie to coś, co nieświadomie robi każdy z nas i nie dotyczy to jedynie wizerunku ludzi, ale także […]
Najmodniejsza biżuteria tego lata – co warto nosić?
Najmodniejsza biżuteria tego lata – co warto nosić?
Okres wakacyjny kojarzy nam się z lekkością i wolnością, dlatego bardzo często wybieramy stylizacje pasujące do tego obrazu. Doskonałym ich […]
Jakie korzyści płyną z automatyzacji produkcji?
Postępujący rozwój technologii sprzyja zastąpieniu ludzkiej pracy robotami. Zjawisko automatyzacji coraz częściej pojawia się w przedsiębiorstwach. Polega na wykonywaniu przez […]
Ostatnie wpisy