Współczesną alternatywą dla klasycznych, murowanych obiektów są hale ze specjalnych płyt warstwowych. Takie konstrukcje często służą jako magazyny, np. w branży spożywczej czy w rolnictwie. Sprawdzają się także jako hurtownie, garaże wielkopowierzchniowe, warsztaty samochodowe czy miejsca na imprezy okolicznościowe i eventy. Dlaczego warto postawić na taki obiekt?
Dużym plusem hal z płyt warstwowych jest łatwość i szybkość budowy. Wzniesienie takiego obiektu trwa od 5 do 8 tygodni (w zależności od rozmiaru), a koszt całego przedsięwzięcia może być nawet o połowę niższy niż budowa tradycyjnej, murowanej hali. W przeciwieństwie do budynków murowanych obiekty z płyt warstwowych można stawiać o każdej porze roku, niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Co więcej, halę można maksymalnie dopasować do wymagań inwestora – nie tylko jej wielkość, ale także temperaturę i akustykę, jaka będzie panowała w środku.
Rdzenie płyt warstwowych składają się ze styropianu, poliuretanu i wełny mineralnej. Taka kompozycja gwarantuje im najwyższą trwałość. Hale z płyt warstwowych jakością wykonania i wytrzymałością nie ustępują tradycyjnym budynkom. Są odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych – w tym na skrajnie niskie i wysokie temperatury. Grunt to wybrać porządnego wykonawcę, który przestrzega wszystkich norm produkcyjnych i oferuje płyty o znakomitych parametrach. Na stronie http://www.mardan.pl/plyty-warstwowe/budowa-obiektow/hale przeczytasz, że firma MAR-DAN dba o doskonałą jakość płyt, z których tworzy hale, wykorzystuje najnowsze technologie, które wpływają na szybkość i najwyższy standard prac budowlanych, a także dokłada wszelkich starań, by wzniesione budowle spełniały ścisłe normy bezpieczeństwa. Sprawdź pełną ofertę!