Polecamy

Dodatkowe akcesoria na weselny stół

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ustawienie stołu nie jest kompletne bez kilku dodatkowych przedmiotów. Od obrączek na serwetki i karteczek na miejsca, po ściereczki i bieżniki, te przedmioty mogą dodać odrobinę elegancji do Twoich stołów bankietowych lub recepcyjnych. Oto kilka z tych najbardziej popularnych:

Obrączki do serwetek

Obrączki do serwetek to prosty sposób, aby dodać trochę blasku do ustawienia stołu. Można je znaleźć w niemal każdym kolorze i wzorze, jaki można sobie wyobrazić, od wyszukanych srebrnych lub złotych wzorów po proste pasma kolorów. Niezależnie od preferencji, obrączki do serwetek pomogą upewnić się, że serwetki pozostaną na swoim miejscu podczas całego posiłku.

Karty miejsc

Karty miejsc to kolejny świetny sposób na dodanie odrobiny dekoracji do głównego stołu na Waszym przyjęciu weselnym. Karty miejsc nie tylko pozwalają gościom wiedzieć, gdzie powinni siedzieć podczas przyjęcia, ale również same służą jako dekoracja. Karty miejsc mogą być wykonane z czegokolwiek, od kartek papieru po drewniane krążki z wyrytymi ręcznie imionami lub wygrawerowane laserowo z niestandardowymi wzorami.

Menu weselne

Jeśli chcesz dać swoim gościom coś do zabrania do domu z nimi, rozważ posiadanie niestandardowych menu drukowanych. Te menu mogą służyć jako pamiątka dla gości i są również doskonałym sposobem, aby wyświetlić informacje o podawanych daniach dla Twojego przyjęcia weselnego. Poszukując dobrze wykonanych menu weselnych, można z powodzeniem skorzystać ze strony https://printografia.pl/.

Świeczki

Świece są świetnym dodatkiem do każdego wesela. Mogą być użyte jako główne oświetlenie, w lampionach, a nawet jako dekoracje na stoły. Świece to także doskonałe upominki dla gości. Świetnym sposobem na nadanie świecom dodatkowego charakteru jest nadruk na nich nazwy wydarzenia lub niestandardowych wzorów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Książki – jak wygląda przebieg ich tworzenia od podstaw
Książki – jak wygląda przebieg ich tworzenia od podstaw
Książka została napisana, zredagowana i wydana od podstaw. Nie ma żadnych ghost writerów ani innych osób zaangażowanych w ten proces. […]
Meble do małego mieszkania
Meble do małego mieszkania
Aranżacje małych wnętrz stanowią duże wyzwanie. Zwłaszcza, że mieszkania o niewielkiej powierzchni nadal spełniać muszą określone funkcje. W domu nie […]
Dlaczego warto wybrać buty marki Salomon?
Dlaczego warto wybrać buty marki Salomon?
Marka Salomon jest firmą od kilkudziesięciu lat funkcjonującą na rynku światowym oraz cieszącą się niezachwianą renomą. Od początków istnienia przyświeca […]
Ostatnie wpisy