Polecamy

Dlaczego warto korzystać z brokera kurierskiego?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zakupy przez internet to wygodne i komfortowe rozwiązanie, które z dnia na dzień cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Istotny wpływ na podejmowane decyzje, poza ceną i jakością produktu, ma czas realizacji zamówienia oraz koszt przesyłki. Z tego właśnie powodu znaczna część przedsiębiorców prowadzących e-biznes decyduje się na stałą współpracę z profesjonalnymi brokerami kurierskimi.

Szybkie przesyłki

Główną zaletą przesyłek kurierskich jest stosunkowo krótki czas dostarczenia paczki do adresata. Na korzyść usług kurierskich przemawia także możliwość skorzystania z dodatkowych rozwiązań, np. powiadomienia SMS, dodatkowego ubezpieczenia, dostarczenia przesyłki w weekend czy wysłania paczki za pobraniem. Co ważniejsze, nadawca i adresat mogą na bieżąco monitorować status konkretnej przesyłki.

Zalety brokerów kurierskich

Poszukiwania firmy kurierskiej można prowadzić na własną rękę lub skorzystać z usług pośredników. Funkcję wspomnianego pośrednika pełni w tym przypadku broker kurierski, czyli serwis internetowy, umożliwiający zamówienie konkretnej usługi.

Rozwiązanie wygodne, komfortowe i korzystne pod względem ekonomicznym – zamawiając usługę przez internet, klient nie ponosi dodatkowych kosztów. Dodatkowym bonusem są także rabaty, niekiedy sięgające nawet kilkudziesięciu procent, dzięki którym koszt przesyłki będzie niższy.

Dobra oferta

Korzystanie z usług pośredników kurierskich pod względem formalnym nie różni się niczym od zamówień składanych bezpośrednio w firmie przewozowej – w rzeczywistości są to usługi świadczone przez wiodące firmy kurierskie, a jedyną różnicą są niższe koszty nadania przesyłki.

Za pośrednictwem brokera można nadać także przesyłkę za pobraniem, w której przypadku klient reguluje należność za otrzymany produkt dopiero w momencie otrzymania paczki. Jest to dostępne m.in. na https://www.epaka.pl/przesylka-pobraniowa.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pierwszy dzień szkoły – jak przygotować się do tego szczególnego dnia?
Pierwszy dzień szkoły – jak przygotować się do tego szczególnego dnia?
Jak rok szkolny zbliża się, rodzice mogą być coraz bardziej nerwowi o ich dzieci w pierwszym dniu szkoły. Pierwszy dzień […]
Czy obsługa dronów jest skomplikowana?
Czy obsługa dronów jest skomplikowana?
Technologia rozwija się w zawrotnym tempie, a każdego dnia pojawiają się nowe rozwiązania i urządzenia elektroniczne, które wprawiają w zachwyt […]
Jakie rezultaty może dać skorzystanie z pomocy psychologa?
Korzystanie z pomocy psychologa wciąż pozostaje tematem tabu, a dla niektórych nawet powodem do wstydu. Problemy psychiczne, ale także trudności […]
Ostatnie wpisy