Lifestyle

Dlaczego warto korzystać z brokera kurierskiego?

Opublikowano: 16 grudnia 2018 o 11:32   /   przez   /   komentarze (0)

Zakupy przez internet to wygodne i komfortowe rozwiązanie, które z dnia na dzień cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Istotny wpływ na podejmowane decyzje, poza ceną i jakością produktu, ma czas realizacji zamówienia oraz koszt przesyłki. Z tego właśnie powodu znaczna część przedsiębiorców prowadzących e-biznes decyduje się na stałą współpracę z profesjonalnymi brokerami kurierskimi.

Szybkie przesyłki

Główną zaletą przesyłek kurierskich jest stosunkowo krótki czas dostarczenia paczki do adresata. Na korzyść usług kurierskich przemawia także możliwość skorzystania z dodatkowych rozwiązań, np. powiadomienia SMS, dodatkowego ubezpieczenia, dostarczenia przesyłki w weekend czy wysłania paczki za pobraniem. Co ważniejsze, nadawca i adresat mogą na bieżąco monitorować status konkretnej przesyłki.

Zalety brokerów kurierskich

Poszukiwania firmy kurierskiej można prowadzić na własną rękę lub skorzystać z usług pośredników. Funkcję wspomnianego pośrednika pełni w tym przypadku broker kurierski, czyli serwis internetowy, umożliwiający zamówienie konkretnej usługi.

Rozwiązanie wygodne, komfortowe i korzystne pod względem ekonomicznym – zamawiając usługę przez internet, klient nie ponosi dodatkowych kosztów. Dodatkowym bonusem są także rabaty, niekiedy sięgające nawet kilkudziesięciu procent, dzięki którym koszt przesyłki będzie niższy.

Dobra oferta

Korzystanie z usług pośredników kurierskich pod względem formalnym nie różni się niczym od zamówień składanych bezpośrednio w firmie przewozowej – w rzeczywistości są to usługi świadczone przez wiodące firmy kurierskie, a jedyną różnicą są niższe koszty nadania przesyłki.

Za pośrednictwem brokera można nadać także przesyłkę za pobraniem, w której przypadku klient reguluje należność za otrzymany produkt dopiero w momencie otrzymania paczki. Jest to dostępne m.in. na https://www.epaka.pl/przesylka-pobraniowa.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

pięć × 5 =