Polecamy

Co sprezentować bliskiej osobie z okazji obrony pracy dyplomowej?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Obrona pracy dyplomowej to ważne wydarzenie w życiu. By pokazać bliskiej na osobie, że cieszymy się z jej sukcesu, warto tę okazję jakoś uczcić. Poza kolacją w miłym towarzystwie, takie chwile możemy utrwalić wręczając stosowny upominek. Oczywiście nie jest to element obowiązkowy, ale naładowany jeszcze emocjami bohater dnia na pewno doceni taki gest. Przyjęło się, że w tego typu sytuacjach najczęściej daje się kwiaty. Piękny bukiet na pewno będzie efektowny, ale jeszcze lepszy będzie prezent, który jest stylowy i praktyczny.

Sprawdzony pomysł na prezent

Do kanonu klasycznych podarunków wręczanych z okazji obrony pracy dyplomowej na stałe wszedł dobrej jakości alkohol. To świetny pomysł jednak jest niemal tak samo ulotny, jak kwiaty. Coś, co sprawdzi się świetnie w roli prezentu, powinno przydać się w czasie dalszej ścieżki kariery zawodowej lub naukowej. Może to być jakiś gadżet związany z kierunkiem świeżo upieczonego magistra lub akcesoria piśmiennicze wysokiej klasy. Tu najlepiej egzamin zdadzą produkty renomowanych marek jak np. Lamy Pióro wieczne sygnowane logiem tej firmy na pewno nas nie zawiedzie. Ładne, klasyczne, wspaniale wykonane – te słowa doskonale opisują wyżej wymieniony produkt.

Jeśli adresat prezentu nie jest miłośnikiem piór, w ofercie producenta znajdziemy także designerskie długopisy w świetnym wydaniu. Możemy być pewni, że taki upominek sprawi sporo radości, a grawer na skuwce doda podarunkowi niesamowitego uroku. Dzięki temu wręczymy nie tylko coś praktycznego, ale także coś upamiętniającego tak ważną datę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie okulary pasują do twarzy w kształcie kwadratu?
Okulary to nie tylko narzędzie służące do korekcji wad wzroku, ale także ważny element kreujący wizerunek i podkreślający osobowość. Z […]
W co zapakować prezenty dla uczestników konferencji?
Bardzo miłym gestem organizatorów konferencji jest ofiarowanie uczestnikom prezentów. Mogą to być zarówno drobiazgi, jak i większe rzeczy. Taki prezent […]
Jaki ekspres kupić do biura?
Jaki ekspres kupić do biura?
Nie ma nic gorszego, niż kiepska kawa w pracy czy uzupełnianie ekspresu za każdym razem, kiedy chce się z niego […]
Ostatnie wpisy