Lifestyle

Akcesoria dla sal zabaw

Opublikowano: 20 grudnia 2019 o 06:43   /   przez   /   komentarze (0)

Rodzice, którzy pragną w oryginalny sposób spędzić czas ze swoimi dziećmi, mogą je zabrać do specjalnej sali zabaw. Jest to miejsce niezwykle bogate w liczne konstrukcje służące do aktywnej zabawy. Jedną z najważniejszych i najchętniej obleganych jest basen z kulkami zróżnicowanymi pod względem kolorystycznym, w których można bez problemu chować się i nurkować. Dodajmy, że wszystkie materiały użyte do produkcji poszczególnych urządzeń są w pełni bezpieczne dla dzieci. 

Mnóstwo frajdy na niewielkiej przestrzeni 

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, główną atrakcją znajdującą się w profesjonalnej sali zabaw jest basen wypełniony kulkami. Każdy producent suchych basenów oferuje je w różnych rozmiarach, więc właściciele omawianych miejsc mogą zamówić taką konstrukcję, która idealnie pasuje pod względem wielkości do metrażu pomieszczenia. Kolejnymi obowiązkowymi akcesoriami w salach zabaw są trampoliny, pozwalające na wysokie skakanie. Taka zabawa skutecznie aktywuje mięśnie i rozwija u malucha zmysł równowagi. Inne niezwykle atrakcyjne konstrukcje to m.in.:

– ogromne, dmuchane zjeżdżalnie, przejścia tubowe i nadmuchiwane zamki (wyjątkowo miękkie, więc naszej pociesze na pewno nie stanie się krzywda)

– specjalne parki linowe i ścianki wspinaczkowe (o poziomie trudności dostosowanym do umiejętności dzieciaków)

– skomplikowane tory wyścigowe z automatycznymi autami oraz tory gokartowe

– armatki pneumatyczne – wystrzeliwujące piankowe piłki za pomocą sprężonego powietrza

– wielkie łóżka wodne i gabinety tzw. krzywych luster

– boiska w wersji mini do uprawiania różnych dyscyplin sportowych

– interaktywne podłogi przeznaczone do tańca oraz innych aktywności ruchowych

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

13 − 3 =