Lifestyle

Czapki dla kobiet – jakie kolory i modele są modne?

Opublikowano: 1 stycznia 2019 o 11:01   /   przez   /   komentarze (0)

Czapka tak samo jak każdy inny element garderoby, powinna być stylowa i gustowna. Warto wybrać zatem taką, która przede wszystkim komponuje się z szalikiem oraz rękawiczkami. Powinna również dobrze pasować do kurtki czy też płaszcza. Czapki obecnie na rynku są w różnorodnych kolorach i przede wszystkim wzorach. Jakie są jednak najmodniejsze?

Czapka idealna na zimę

Zimą oczywiście stawiamy przede wszystkim na komfort i wygodę. To nie oznacza jednak, iż mamy kupować dodatki, które będą tylko i wyłącznie funkcjonalne. Mogą być one również stylowe, jeśli tylko wybierzemy je rozsądnie. Jeśli chodzi o czapkę, dobrze by miała ona jakiś ciekawy wzór oraz kolor. Nie powinna być jednak przekombinowana, ponieważ wówczas można uzyskać zupełnie odwrotny efekt. Może się okazać, iż jest ona zbyt strojna i w gruncie rzeczy do nas nie pasuje.

Ważne jest także to, by dobrać taką czapkę do naszego wieku. Inne są czapki dla dziewcząt i zupełnie inne dla dorosłych kobiet. Czapka do młodej dziewczyny, może być dużo bardziej zdobna i mieć bardziej rozwinięty wzór. Jeśli natomiast chodzi o czapkę dla dorosłej kobiety, ta powinna być bardziej stonowana.

Obecnie bardzo modne są czapki damskie w kolorach szarości, czarne oraz bordowe. To typowe klasyki, które sprawdzają się zimą. Najlepiej wybrać prosty model okrycia głowy, wówczas pasuje nam on do dużo większej ilości stylizacji. Warto szukać zatem czapki, która jest uniwersalna, zwykła. Może mieć ona także jakieś drobne perełki czy też kamyki, które dodadzą jej blasku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

4 × 2 =