Ogród i dom

Prysznic czy wanna – co sprawdzi się w małej łazience

Opublikowano: 23 października 2018 o 12:36   /   przez   /   komentarze (0)

Co wybrać – wannę czy prysznic? Każdy właściciel mieszkania wyposażonego w małą łazienkę zmaga się z tym pytaniem jeszcze przed samym wprowadzeniem. Wielu żałuje swojego początkowego wyboru i decyduje się na całkowitą renowację tego pomieszczenia już po kilku latach. Prześledźmy wszystkie możliwości i podejmijmy przemyślaną decyzję, która długo pozwoli nam cieszyć się wyglądem naszej łazienki.

Trudny wybór

Zarówno wanna, jak i prysznic, mają swoich zwolenników oraz przeciwników. Wanna zapewni długie godziny błogiego relaksu, ale biorąc kąpiel zużywamy więcej wody. Prysznic jest z kolei bardziej ekonomiczny, a przede wszystkim, przyjazny dla środowiska. Szybki prysznic to jednak nie to samo co kąpiel przy świecach połączona z czytaniem ulubionej literatury. Podstawowym walorem kabiny prysznicowej jest jednak fakt, że zajmuje ona dużo mniej miejsca niż wanna, co w małej łazience będzie miało kluczowe znaczenie.

Kompromisowe rozwiązanie

Co zatem wybrać? Komfort i wygodę czy oszczędność wody i miejsca? Dobra wiadomość jest taka, że istnieje rozwiązanie, będące połączeniem obu tych pomysłów – wanna z kabiną prysznicową. I nie musi to wcale nie ładnie wyglądać. Odpowiednio dobrane wyposażenie będzie ozdobą każdej łazienki. Wiele producentów łazienek, jak na przykład AXOR, oferuje spersonalizowane rozwiązania, które idealnie wpasują się w wystrój tego pomieszczenia. Pozostaje dobrać odpowiednią baterię, bogaty wybór znajdziemy na przykład na tej stronie: http://www.123lazienka.pl/omnires.

Rozważmy zatem dokładnie wszystkie opcje i zdecydujmy się na rozwiązanie, które spełni nasze oczekiwania.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

pięć × 3 =