Lifestyle

Jakiego typu manicure jest teraz na czasie?

Opublikowano: 29 września 2021 o 13:00   /   przez   /   komentarze (0)

Niemal każda nowa pora roku wiąże się ze zmianami w trendach. Dotyczy to również typów manicure. Jesień 2021 roku przyniesie parę zaskoczeń, jeśli chodzi o najnowszą modę. Istotna okaże się klasyka, chociaż coś dla siebie znajdą też bardziej odważne osoby. Jakie typy manicure będą teraz najpopularniejsze? 

Kolory 

Bardzo ważne tegorocznej jesieni będą wyraziste kolory. Pomogą one odkleić się od brzydkiej i szarej pogody za oknem. Najpopularniejsze będą takie barwy jak butelkowa zieleń, śliwka, żółć, pomarańcz, fiolet i granat. W celu podkreślenia koloru warto używać lakierów hybrydowych, które można nabyć w sklepie online https://biutinail.pl/kategoria-produktu/stylizacja-paznokci/lakiery-hybrydowe/. Znaleźć można tam wszystkie najważniejsze barwy, a nie zabraknie również lakierów pastelowych czy różnych odcieni brązu. 

Brokat 

Powrót mody na brokat to świetna wiadomość dla pań, które lubią trochę zaszaleć z wyborem. Jest to świetnie uzupełnienie jaskrawszych kolorów, które przydadzą się na ważniejszą imprezę. Dzięki brokatowi można zwrócić uwagę innych osób, które z pewnością docenią nasze obeznanie w modzie. Ważnym połączeniem nadchodzącej jesieni będzie brokat razem ze srebrnym lub złotym kolorem, który idealnie sprawdzi się do stylu glamour.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

10 + 17 =