Lifestyle

Jakie akcesoria są niezbędne na co dzień?

Opublikowano: 31 marca 2019 o 13:31   /   przez   /   komentarze (0)

Współcześnie nikt już chyba nie wyobraża sobie życia bez smartfona. Producenci każdego roku wypuszczają na rynek coraz to nowsze urządzenia, które posiadają wiele pożytecznych funkcji i charakteryzują się stylowym wyglądem. Poza niezbędnymi aplikacjami, które należy wgrać po zakupie nowego sprzętu, warto także zaopatrzyć się w różnorodne akcesoria, które przydadzą się w trakcie jego użytkowania – upiększą go, poszerzą o nowe możliwości czy zabezpieczą przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Obudowa to nie wszystko

Podstawowym akcesorium do telefonu, bez którego nie warto się ruszać z domu, jest obudowa zwana potocznie etui. Powinno się w nią zaopatrzyć już na etapie kupowania smartfona, ponieważ wszystkie modele (zwłaszcza te tańsze, ale nie tylko) są podatne na obicia, stłuczenia szybek czy zniszczenia elementów, które odpowiadają za działanie dotyku na ekranie.

Etui (inaczej case`y) występują w wielu kolorach i fakturach, a poza tym są zrobione z różnych materiałów (np. plastiku, gumy lub włókna szklanego). Ostatnio szczególnie popularne są tego typu produkty przeznaczone dla wyrobów marki iPhone – m.in. etui ipad pro 12.9, a także etui dla iPhone’a XR (w wielu wariantach dostępne na https://www.mobilemania.pl/iphone-xr-c-95_143_265.html).

Kolejnym przydatnym dodatkiem do smartfona może być rysik, który zastępuje palec i sprawdza się doskonale zwłaszcza w mroźne dni, kiedy bez rękawiczek nie da się wytrzymać. Jest to akcesorium tanie i łatwo dostępne, więc powinien je posiadać każdy. Trzecim funkcjonalnym gadżetem jest przejściówka USB, służąca m.in. do podłączenia pendrive`a lub czytnika kart pamięci do telefonu.

Ostatni wartościowy dodatek to przenośny głośniczek, który sprawdzi się zarówno w terenie (np. w trakcie jazdy samochodem), jak i w domu. Może występować w wersji przewodowej (na kabel) lub bezprzewodowej (Bluetooth).

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

dziewięć − 6 =