Polecamy

Jakie akcesoria są niezbędne na co dzień?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Współcześnie nikt już chyba nie wyobraża sobie życia bez smartfona. Producenci każdego roku wypuszczają na rynek coraz to nowsze urządzenia, które posiadają wiele pożytecznych funkcji i charakteryzują się stylowym wyglądem. Poza niezbędnymi aplikacjami, które należy wgrać po zakupie nowego sprzętu, warto także zaopatrzyć się w różnorodne akcesoria, które przydadzą się w trakcie jego użytkowania – upiększą go, poszerzą o nowe możliwości czy zabezpieczą przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Obudowa to nie wszystko

Podstawowym akcesorium do telefonu, bez którego nie warto się ruszać z domu, jest obudowa zwana potocznie etui. Powinno się w nią zaopatrzyć już na etapie kupowania smartfona, ponieważ wszystkie modele (zwłaszcza te tańsze, ale nie tylko) są podatne na obicia, stłuczenia szybek czy zniszczenia elementów, które odpowiadają za działanie dotyku na ekranie.

Etui (inaczej case`y) występują w wielu kolorach i fakturach, a poza tym są zrobione z różnych materiałów (np. plastiku, gumy lub włókna szklanego). Ostatnio szczególnie popularne są tego typu produkty przeznaczone dla wyrobów marki iPhone – m.in. etui ipad pro 12.9, a także etui dla iPhone’a XR (w wielu wariantach dostępne na https://www.mobilemania.pl/iphone-xr-c-95_143_265.html).

Kolejnym przydatnym dodatkiem do smartfona może być rysik, który zastępuje palec i sprawdza się doskonale zwłaszcza w mroźne dni, kiedy bez rękawiczek nie da się wytrzymać. Jest to akcesorium tanie i łatwo dostępne, więc powinien je posiadać każdy. Trzecim funkcjonalnym gadżetem jest przejściówka USB, służąca m.in. do podłączenia pendrive`a lub czytnika kart pamięci do telefonu.

Ostatni wartościowy dodatek to przenośny głośniczek, który sprawdzi się zarówno w terenie (np. w trakcie jazdy samochodem), jak i w domu. Może występować w wersji przewodowej (na kabel) lub bezprzewodowej (Bluetooth).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Duże mieszkanie na obrzeżach miasta – dla kogo będzie to idealny wybór?
Duże mieszkanie na obrzeżach miasta – dla kogo będzie to idealny wybór?
Wybór lokalizacji nowego mieszkania jest jednym z istotniejszych elementów jego zakupu. Podczas, gdy część inwestorów preferuje lokale położone w centrach […]
Sporty wodne w sezonie jesiennym – w co się zaopatrzyć?
Jesień kojarzy nam się z wiatrem, spadającymi liśćmi i niestety chłodem, co sprawdza się w rzeczywistości. Wszystkie te zjawiska występują […]
W jakich sytuacjach należy skorzystać z pomocy stomatologa?
W jakich sytuacjach należy skorzystać z pomocy stomatologa?
Można by pomyśleć, że leczenia stomatologicznego szukają tylko osoby, które zmagają się z bólem zęba, ale to nieprawda. W rzeczywistości […]
Ostatnie wpisy