Lifestyle

Sprawdzone prezenty na Dzień Babci

Opublikowano: 27 stycznia 2019 o 11:01   /   przez   /   komentarze (0)

Babcia to najbardziej ciepła i serdeczna osoba w naszym życiu. Powinniśmy doceniać i cieszyć się czasem z nią spędzonym. Naszą wdzięczność możemy okazać babci z okazji jej dnia. Jeżeli mamy problem z wyborem nietuzinkowego upominku, poszukajmy inspiracji w poniższym poradniku. Przedstawiamy sprawdzone prezenty na Dzień Babci.

Ciepłe kapcie i koc

Babcia jest osobą starszą, dlatego też zupełnie niż my odczuwa temperaturę. Może jej być zimno nawet w lecie. Dlatego warto na prezent dla babci wybrać coś, co zapewni jej ciepło. Kapcie mogą wydać się upominkiem oklepanym, jeśli wybierzemy natomiast oryginalny model w kolorystyce, którą nasza babcia lubi, z pewnością doceni taki gest. Innym pomysłem jest miękki i ciepły koc.

Nasze babcie zazwyczaj same nie kupują sobie takich rzeczy, dlatego warto zrobić to za nie, na pewno sprawi im to przyjemność. Możemy pomyśleć również o ciepłym szaliku, czapce czy rękawiczkach, wszak Dzień Babci wypada w samym środku zimy.

Prezent spersonalizowany

Innym pomysłem jest zakup lub własnoręczne przygotowanie spersonalizowanego prezentu. Może to być na przykład ramka na zdjęcie, do której włożymy naszą wspólną fotografię. Kolejna propozycja to karafka z grawerem, do której babcia może wlać na przykład domowy sok malinowy.

Możemy również pomyśleć o którymś z typowych prezentów na dzień babci, jak kubek czy koszulka z napisem „Najlepsza babcia na świecie”. Z pewnością wywoła to uśmiech na jej twarzy. Nie zapominajmy też o biżuterii, błyskotki ucieszą wszak każdą kobietę.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

osiemnaście + 20 =